Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-lány barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást egy fiúval a munkának köszönhetően. Nem álltunk napi szinten kapcsolatban, volt, hogy hónapokig nem láttam, de interneten felvettük egymással a kapcsolatot. Fél évig csak azon keresztül beszélgettünk, aztán találkoztunk. A fiú nagyon belelkesült, nekem kb. naponta változtak az érzéseim, nem tudtam, hogy szeretnék-e barátságnál többet. Ezt el is mondtam neki, nem éreztem volna fairnek, ha hülyítem. Ez után is találkozgattunk még viszonylag sűrűn kb. 1 hónapon keresztül. Aztán egyre kevesebbet keresett, a találkák se kerültek szóba. Nem gondoltam volna, de borzasztóan fájt, hogy nem keres. Azt mondta, h nagyon szeret velem lenni, de elbizonytalanodott, h túl szeretné-e lépni ezt. Azt tudni kell, hogy ölelésen, puszin kívül semmi nem volt köztünk.

Ez után beszélgettünk még időnként neten, de sokkal ritkábban. Aztán a munka ismét összehozott minket, több alkalommal is találkoztunk véletlenszerűen. Úgy éreztem, h ismét kicsit közelebb vagyunk egymáshoz és kb másfél hónap távolság után ismét megbeszéltünk egy találkozót. Azóta megint gyakrabban keres, volt másik találkozó is, de csak mint barátok.

Nem tudom mi sülhet ki a dologból, most sem tudom pontosan, hogy mit szeretnék, de úgy érzem, hogy meg kéne próbálnunk. Sose voltam az a nagy szerelmes típus, de ha átlépnénk a barátságot, talán mégis könnyebben kialakulhatna. Viszont fogalmam sincs arról, hogy ő mit érez velem kapcsolatban, így én nem merek lépni, és ő sem lép, de nem tudom, hogy azért, mert nem szeretne, vagy azért, mert ő sem tudja, hogy én mit szeretnék.

Tudom, bonyolult helyzet és legfőképp mi tettük azzá, de kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok erről az egészről.

Mindketten huszonévesek vagyunk.


2017. okt. 22. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha neked már elejétől nem volt szikra felé, és ő tud erről, akkor mindig is az maradhat meg benne, hogy csak ráfanyalodásból lennél vele, és ha jönne "jobb", akkor váltanál.


Ha te eddig sem éreztél iránta többet, akkor miért szeretnéd pont vele megpróbálni? Miért nem lépsz tovább?

2017. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rajtatok múlik.
2017. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha te nem lépsz, akkor ebből a büdös életben nem lesz semmi. Elmondtad neki, hogy nem akarsz tőle semmit, ő most ebben a hitben él.
2017. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!