Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek nagy melle van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek nagy melle van, az arcát már nem annyira nézik?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk nagy melle van, és emellé nincs elhízva (legyen mondjuk 55-60kg, magasságtól függően), akkor az arcát már nem fogják nézni, hogy szép-e, úgy is tetszhet sokaknak? Csak mert nagy a melle?
2017. okt. 22. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan férfi aki fogja, van olyan aki nem.
2017. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet, vannak olyan férfiak akiknek elég két nagy mell is..én biztos hogy nem tartozom ebbe a kategóriába :/
2017. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem ilyen egyszerű...akinek van egy testrész ami fontos az fontos de inkább az egész együtt ami számìt...én pl ebbe a katba. tartozom...33f(sokszor kevésbé szép arcú nőknek durvább kisugárzása van mint 1 két tökéletesnek látszónak)
2017. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha mellmagasságnál alacsonyabb, akkor természetesen nem. Bár az átlag magasságokat és a nemek igényeit figyelembe véve erre ne nagyon építs.

31/f

2017. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az alacsonyabb intelligenciájú, igénytelen férfiakra jellemző első sorban. De létező jelenség, van nagyon csúnyácska arcú ismerősöm, akinek E kosaras mellekkel büszkélkedhet. Nem bírja levakarni magáról a "jobbnál jobb" hódolókat.
2017. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, először tuti azon akad meg a szemem, ha nagyok, de nekem fontos, hogy arca bejöjjön valaki így két nagy mellel nálam nem sokra menne az tuti. A szép csillogó szemek a mosoly nekem fontosabb :) (amúgy kis cici mániás vagyok, feszes szép kis cicket szeretem).
2017. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Így van, ha egy nőnek nagy a melle, akkor az ÖSSZES férfi csak a mellét fogja nézni, az arcát semmiképp sem fogják nézni. Ugyanis mint tudjuk, MINDEN férfit a farka vezérel, és nem gondolkodnak, nem érdeklik őket a személyiség, se semmi. Szóval ha nagy melled van, akkor szomorkodhatsz, ugyanis EGYETLEN EGY FÉRFI sem fogja az arcodat nézni.

Hát igen, ez van, mind Egyek vagyunk és ugyanazok.

2017. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi fontos. Van ismerősöm, akinek mindene a nagy mell. Nálam a szép arc, szemek, sportos alkat, fenék mind megelőzik "fontossági sorrendben", csak a külsőt nézve. De olyan is van, hogy túl nagy mell, ha választani kellene inkább egy deszka csajt, mint egy ormótlanul nagymellű.
2017. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!