Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik lenézik a bölcsészeket:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik lenézik a bölcsészeket: milyen végzettsége legyen akkor egy lánynak?

Figyelt kérdés
A környezetemben nem nagyon ismerek olyanokat, ahol mindkét fél műszaki végzettséggel rendelkezne, vagy mindkét fél legalább diplomás lenne.
2017. okt. 22. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2017. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak szeretnénk végre megérteni, mi baja velünk mindenkinek
2017. okt. 22. 20:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, kapásból intelligens ember nem szid más intelligens embereket, csak azért, mert nem pont azt tanulja, amit ő. Tehát akik itt szidják a bölcsészeket, le merem fogadni, hogy egyetem közelében sem jártak még, de annyi szent, hogy nem túl értelmes emberek. Legalábbis remélem, hogy ilyen idiótákat nem engednek felsőoktatási intézménybe.
2017. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
"Akik lenézik a bölcsészeket..." azok suttyo idioták. Kerüld öket!!!
2017. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Istenem, még hány bölcsészes kérdést fogsz kiírni? Ez az oldal nem releváns, itt minden lányban találnak száz kifogásolnivalót.

Azt tanuld, amit szeretsz, ne azt, amit egy pasi szerint tanulnod kéne. Ennyire az az életcélod, hogy a férfiaknak megfelelj?

Egyébként az egyik legjobb barátnőm btks és a baratja bme-s gépészmérnök. Több éve együtt vannak.

2017. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%

Bölcsészdiploma? Büfészak :D

Mint lány, én is lenézem az ilyen kis se**eket. :D

Ez nem diploma, ez nem végzettség, ez nem teljesítmény, ez egy nagy nulla.

Ezerszer és még ezerszer többet ér egy OKJ-s szakmunkás srác, mert neki szakmája van. Neked elpocsékolt éveid, a szüleidnek meg elpocsékolt pénze :D

2017. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem természettudományos diplomám van, mégsem azon a területen dolgozom. Felőlem lehet filmesztéta is egy ember, tök mindegy, hogy mit tanul vagy csinál, csak élvezze valamelyest legalább és ne keljen koldulnia. Eddig a Miért a pénzes, magas, izmos pasikat veszik észre a nők kérdések özönlöttek, most estére pedig a bölcsész lányos kérdések. It's a fuckin' boring thing I guess.
2017. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez az első, a többit nem én írtam, csak válaszoltam rájuk.
2017. okt. 22. 20:14
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem a szüleim pénzén tanulok, a saját pénzem "pocsékolom". Tudod, felnőtteknél ez már csak így szokás...
2017. okt. 22. 20:15
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Minimum rakétamérnök vagy asztrofizikus.
2017. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!