Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác, aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, aki az utcánkba lakik, de nem merek kezdeményezni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban élek, ahol az utcánkban lakik egy nálam 1 évvel idősebb fiú, aki nagyon tetszik. Nyáron a buszon elkezdett nagyon bámulni engem és azóta többször is láttam és akkor is nagyon bámult rám. Én úgy érzem tetszem neki. Szinte hetente látjuk egymást, de sosem köszön, sosem kezdeményez. Én túl gyáva vagyok ahhoz, hogy egy idegen fiúhoz csak úgy megérzésből odamenjek, mert úgy gondolom tetszem neki.

Gondolom, ha annyira érdekelném már nyitott volna felém és köszönt volna, vagy elkezdett volna beszélgetni velem.



2017. okt. 19. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem Lehet hogy te bámulod annyira hogy kesztetesbol ő is bámul téged? :D

Egyébként mosolyogj rá, jelöld be facebookon vagy lájkolj be egy fényképet vagy hasonlo. Innen tudni fogja, ha meg nem akkor egy barom.

2017. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul gondolod. Sok a félénk fiú akiknek tetszik a lány de nem mernek kezdeményezni. Mosolyogj rá, vegye észre ő is hogy figyeled... Ezzel talán kap annyi erőt így leszolitson. Ha nem, akkor neked kell kezdeményezni
2017. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ő kezdte a bámulást.

Bejelöltem és likeoltam, de nem írt rám, hogy miért jelöltem be, vagy bármi....

2017. okt. 19. 23:16
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a gond a kezdeményezéssel, hogy félek, hogy beégek. A helyzet az, hogy ha beégek az vérciki lesz, mert utána még évekig nézegethetm a fejét és mindig eszembe fogja juttatni a szituációt. Tudom, hogy ha kellettem volna neki már lépett volna, de nem tette.
2017. okt. 19. 23:18
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
erősen tini kategória.
2017. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, 18 éves vagyok. :)
2017. okt. 19. 23:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Te már megadtad neki a lehetőséget, azzal hogy bejelölted facebookon meg lájkoltad is. Erre már minden antiszociális reagálna, ehhez aztán tényleg nem kell bátorság. Én is félénk vagyok, ha ennyit nem tesz meg, akkor vagy nem érdekled eléggé. Vagy annyira gyáva, hogy arra szavak nincsenek, amíg ilyen addig úgyis alkalmatlan lenne egy párkapcsolatra
2017. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó nagy balfék lehet az a fiú :)
2017. okt. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
a jelölés és lájk nem jelent semmit az égvilágon
2017. okt. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Írj rá, engem a hónapban 5 lány utasított vissza, nem ciki az.
2017. okt. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!