Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért nincs barátnőtök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért nincs barátnőtök?

Figyelt kérdés

1. Alacsonyak vagytok

2. Nem kerestek eleget

(2/1. Kerestek eleget, de nőre nem költötök, mert az összes golddigger)

3. Nincs saját panorámás belvárosi lakásotok

4. Nincs menő autótok (Audi, BMW)

5. Veletek minden stimmel, de az összes nő hülye ribizli


Egyéb indokokat is elfogadok.


2017. okt. 23. 18:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Azok a nők, akikkel találkozom, egyszerűen unalmasak számomra.
2017. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

1.

-Meglehetősen, hisz csak 185 cm vagyok, az összes zsiráf lenéz engem, a Brachiosaurus-ról nem is beszélve.


2.

-Hát ne haragudj, de van jobb dolgom is, mint téged keresni

-De úgy általában se szeretek csajokat keresgélni, inkább a spontán találkozás híve vagyok.

-Nekem egy is elég lenne egyébként, nem vagyok mohamedán.

-Pénz szempontból elbújhatok az átlagos a keresetemmel, nekem sajnos csak simán a családomnak van nagy vagyona.


3.

-Sajnos nekem csak a Gellért-hegyen van panorámás lakásom.


4.

-Na végre valami amiben jó vagyok, egy egész gyűjteményem van Matchbox-ból.


5.

-Velem semmi sem stimmel, de az összes nő finom cseresznye.


Azt hiszem semmi esélyem nincsen.

2017. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 mikeXxX ***** válasza:
100%

1: 176 vagyok kinek mi az alacsony .

2: Nem keresek rosszul bár meg is dolgozom érte .

2/1: költök arra akit kapcsolatra érdemesnek látok persze nem ész nélkül mint sokan .

3: van normalis ház belvárosba sosem költöznék vissza ha lehet 😊 .

4: van bmw-m is bár ez nem tudom mitől menő hisz sok nyominak is van .

5: sok a ribizli de vannak értelmesebb nők is akik nem ezzel a sok baromsággal foglalkoznak amit kérdeztél .

6: azért nincs mert még nem találtam azzal aki passzol hozzám és akihez én is ez ennyire egyszerű .

38f

2017. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
64%
Kihagytad, hogy minden nő a bunkó BMW-s sittesekre izgul, és nem veszi észre, hogy a neurotikus, frusztrált, antiszoc fiúk voltaképpen milyen érzelmesek. :D
2017. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Azért mert....ja várjá'...van ^___^

31/f

2017. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Talán a kötődéshiány végett. Meg furi a stílusom, ami nem igazán nyerő a nőknél.
2017. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Egyszerű oka van: nem akarok.
2017. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
36%

Akinek nem esett volna le, ezek a tipikus gyakoris kifogások, amiket itt napi szinten hallunk a hisztigép kisfiúktól. Természetesen nem a normális értékrendet képviselő férfiakon viccelődünk. Ők természetesen tényleg csak nem találták még meg a megfelelő nőt, aki megérdemli őket. :)

Amúgy annyi jót kihagytál... Például a "nem vagyok kigyúrva" nekem nagyon jó kifogásnak tűnik. A "férfitöbblet van" a másik nagy kedvencem". De az "a nőknek túl magasak az elvárásai" is ott van a toppon, ahogy a "túl rendes vagyok a nőkkel" is. :)

2017. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
13/28 Akkor te, nagyon jól kereshetsz. Nekem sok lenne havi 3-400 ezer nőre kifizetni. Mert azért napi egy szex az fontos a nyugalom érdekében.
2017. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
70%
Nekem túl széles a dákóm
2017. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!