Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért nincs barátnőtök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért nincs barátnőtök?

Figyelt kérdés

1. Alacsonyak vagytok

2. Nem kerestek eleget

(2/1. Kerestek eleget, de nőre nem költötök, mert az összes golddigger)

3. Nincs saját panorámás belvárosi lakásotok

4. Nincs menő autótok (Audi, BMW)

5. Veletek minden stimmel, de az összes nő hülye ribizli


Egyéb indokokat is elfogadok.


2017. okt. 23. 18:10
1 2 3 4
 31/34 Diavolino44 ***** válasza:
55%
+1 Mert ha kapok szexet, minek bonyolitsam tul az eletemet. ;)
2017. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Miért lenne menő kocsi az Audi,Bmw?kérdező neked ilyen van?
2017. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

1. Igen

2. Igen (bár kinek mi az elég fizetés terén) Annyit keresek amennyiből tudom fizetni a rezsit, tudok kajálni, fenntudok tartani egy autót amivel közlekedek, tudok ruházkodni és félretenni.

2/1 költök nőre, ha lenne, és persze ésszel tenném.

3. Nincsen, de nem is kell. Bőven elég nekem egy kertvárosi ház amit örököltem és apránként hozom helyre. Igaz hogy most a fűtés szezon idejére hazaköltöztem a szüleimhez mert a központi fűtésem teljese felújításra szorul, villannyal meg csak egy helyiséget tudnék fűteni, de az még így is kevés arra hogy ott éljek, főleg hogy van amikor 2-3 napig nem vagyok itthon. Amint normálisan kész a ház akkor odaköltözök normálisan. Egyedül meg minek éljek ott?

4. Valóban nincs, de nem is kell menő autó. Nekem olyan kell amit könnyű fenntartani, olcsó is, hozzá sok minden, nem esz ki a vagyonomból és tudok vele normálisan

közlekedni.

5. Ezt értelmetlennek látom, erre nem válaszolok. Sosem állítom hogy minden nő hülye, nem is értem ezt.

+1 Amit még említettél. Külföldön nem éltem, nem is tervezek kimenni. Olyan munkám van hogy fuvarozok embereket, szállítmányokat külföldre, jövök-megyek alapon csinálom. Nekem ez így jó egyenlőre.

2017. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Mert nincs rá szükségem.
2017. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!