Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az embert elhagyják egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az embert elhagyják egy másik nőért?

Figyelt kérdés

Másfél éve hagytak el egy másik nőért. Megcsalás nem történt, Exem előbb lezárta velem a kapcsolatot. Korrekt volt e téren. Azonban más téren nem. Engem hibáztatott mindenért, hogy nem vagyok szerethető. Azt hozzá tenném szakítás után, azért 4-5 alkalommal próbálkozott, és azt mondta rossz döntést hozott, illetve, hogy soha nem lesz még egy olyan lány mint én.

De amiket a szakításkor mondott belém égett. Nem vagyok szerethető, mindenki el fog hagyni.

Most pár hónapja van egy új kapcsolatom. Viszont folyamatosan az van bennem, hogy ő biztos nem szeret engem, és ha jön egy jobb szebb akkor le hagy. Már beszéltem vele erről, és azt mondja ez nem fordul elő. De ezt magamban kell helyre raknom. Volt valaki hasonló helyzetben? Volt akivel elhitették, hogy nem kell senkinek? Hogy tettétek túl magatokat rajta? Félek, hogy ezzel elrontom a mostani kapcsolatom. Megmérgezem, hogy nem bízom benne.


2017. okt. 24. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén miért foglalkozol egy ilyen emberrel, aki ilyesmiket állít? Az ő szegénységi bizonyítványa, hogy ilyeneket mondott neked.

De te ezzel ne foglalkozz már. Minden ember más és más. Minden emberben más dolgot lehet szeretni. Nem kell magad alulértékelni. Csak élj a mának. Miért félsz feleslegesen?

És ha véletlen még is ott hagynak, akkor is legalább boldog voltál, míg tehetted. De ha normális a pali, nem fogja ezt eljátszani.

Szóval ne foglalkozz másokkal, főleg ne az exeddel. És főleg ne másfél év távlatából!

Felejtsd el amit mondott, inkább gondolj arra, hogy ő volt gyökér, hogy egy ilyen értelmes, érzelmes embert magára hagyott. Te ettől jobb vagy és meg is érdemled a jót! ;)

Fel a fejjel. Ha ez a pasi se válik be, lesz következő.

Hány éves vagy, hogy ennyire magad alatt vagy?

2017. okt. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Exfeleségem ugyanezt mondta annak idején nekem is, meg hogy engem senki nem fog elviselni, nagyon rossz a személyiségem, stb....


Ennek ellenére maradt volna velem minden áron, mert én kezdeményeztem a válást miután megcsalt.

Lényeg az hogy tudom nem vagyok egy rossz ember, viszont vannak rosszindulatú emberek mint a párom volt, vagy jelen esetben a te volt párod is.

Én mindig azt mondom nem a szavakra kell adni, nem azt kell elhinni amit némelyik ember mond , a tényeknek kell hinni! Az idő majd bebizonyítja semmi baj nincs veled, egyébként minek akart volna visszakuncsorogni hozzád? Mert tudta hogy jó voltál!!!!

2017. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!