Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szerepel a táblázatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerepel a táblázatban a higénia, ápoltság? (10-es skála)

Figyelt kérdés

[link]


Egészen 6-osig, míg végre beírja, hogy higénia rendben, addig ápolatlannak, magukra igénytelennek kategorizálja a nőket.

Én olyan 5-esnek látom magam, (főleg most, kómás fejjel, smink nélkül, szemüvegben), viszont baromira nem vonatkozik rám, hogy teszek a higéniára, vagy hogy nem érdekel a külsőm.

Szóval, tiltakozom a táblázat ellen, mert szerintem a vonásoknak, arc szépségének, szimmetriájának semmi köze nem kéne legyen ahhoz, milyen igényes az illető.

Jó, hogy mindjárt nem írnak végzettséget meg fizetést növekvő sorrendben.


2017. okt. 24. 07:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Viszont mi férfiak legalább szóba állunk a 4-5-ös lányokkal is, amíg ti nők nem adjátok 8-as szintnél alább.
2017. okt. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Aki nem tudja helyesen leírni a higiénia szót az nálam hármas vagy az alatti.
2017. okt. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudod, kedves 43%-os, nem mindenki magyarorszàgi. A szavak 90%-a megy helyesen, ez pont nem jött össze
2017. okt. 24. 07:57
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Az 1-ben szerintem sok a Photoshop meg a transzi...

Amúgy szerintem sem függ össze a szépség az ápoltsággal hisz egy szép is lehet büdös, zsíros hajú, szakadt körmű, még egy bányarém is sminkelheti magát. Max addig lesz szebb amég le nem mossa.

2017. okt. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Akkor bocsi. ^.^
2017. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pasiban is van ilyen táblázat? Ha igen, elküldené nekem valaki?
2017. okt. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy hülyeség... amúgy még ne hisztizz ezen, mert az minimum 1 pont levonással jár...

Jó kis szórakozás ez, a párom 8-9- es😀

2017. okt. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Néha 2-esnek érzem magam, de objektíven maximum 1-es lehetek. Pont az igényességgel kompenzálok, szóval az a része tényleg hülyeség. Egyébként sok kép is rossz helyen van, a 9-esnél a harmadik kifejezetten csúnya, de van még pár azon kívül is, aki nem nevezhető túl szépnek.


Nálam ez a 8-9:

[link]

[link]

[link]

2017. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

Mindőtöket mélyen sajnállak.

8#, neked ingyen pszichológiai kezelést is ajánlok.

2017. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt a férfiakra vonatkozó. Ez is vicc, itt a 2-estől kezdve vannak elég jó pasik, nőknél pedig még a 9-esektől se kell elájulni.

2017. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!