Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Ennyi az elkesere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Ennyi az elkeseredett fiatal férfi?

Figyelt kérdés
40 éves elmúltam, van férjem, gyerekeim és egyre azt tapasztalom, hogy fiatal (25+) férfiak próbálkoznak nálam úgy, hogy én erre szerintem nem adok okot (vagy legalább is én úgy gondolom, hogy nem). Ami még érdekesebb, hogy ezek a pasik nem is néznek ki rosszul.

2017. okt. 24. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Megmondom:

mert a korban hozzám illő nők 2/3-a a pénzesebb 30-40 esekhez vonzódik.

tudod miért? olyan kamu dumával jönnek, hogy "érett, férfias, érzelmi intelligenciája megvan, igazi férfi stb"

Tudnám mi olyan hű de érett egy elvált 30as vagy 40 esben, pláne ha gyereke is van.

Ezt elmagyarázhatnád pl.

Én 26 vagyok, egyedül élek albérletben, van autóm, eltartom magam. Nem azt vártam sose, hogy essen ettől hanyatt bárki is, de nem értem miért hisznek éretlennek?!

Lennék én is oylan "menő", hogy 30 vagyok, anyámmal lakom, nincs életcélom, iszok-bulizok, játszok a nőkkel, kitetováltatom magam, meg koxolok a kondiban h legyen bicepszem, ésakkor majd "sikerem" lesz?

Nem értem.

Mert ezt látod, ha kilépsz az utcára. Kevés az ugymond normális pár.

Nyilván azért probálkoznak nálad, mert az idősebb nők, még más világban nőttek fel, tudják értékelni a komolyságot, önállóságot. Mostmár semmi nem számít csak a küllem, ha szép a mosolya ahhhhww a többi nem érdekli őket, elnéznek kb mindent, és így tovább.

megkapom erre úgyis a 0%omat, de így van, ez a valóság.

De persze elvárjátok, hogy legyen önbizalmunk, meg határozottságunk, legyünk férfiak ne hisztisek.

kíváncsi lennék egy nő hogyan lenne önbizalma, meg magabiztossága, ha akit kinéz férfi szimplán elhajtaná, és még szexre se kéne neki? és ha ez megtörténne minden héten mással? nah?!

dehát tudom...sok nő az alapján él, hogy "úgyis megkapom amit akarok" Gratulálok.

Nevezhettek bárminek, nemérdekel, ezek az én tapasztalataim, én így látom.

2017. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem a férfiak elkeseredettek, te sugárzod ezt magadból...én is ismerek ilyen nőt. Egy csinos , érett 40 éves nő a legvonzóbb, hidd el...
2017. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Kamu kérdés.

Az első válaszoló tette fel a kérdést.

2017. okt. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

deh, persze, biztos ilyenekkel szórakozok :D

beszélgetek magammal mi? azért az eszem még nem ment el.

első voltam

2017. okt. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Inkább úgy mondanám, hogy ennyire nem találják a helyüket a társadalomban. A hasonló korú nőket szinte az összes 25-60 közötti szabad (és sajnos kapcsolatban levő) férfi bombázza ajánlatokkal, így nem csak a saját korosztálya férfitagjaival kell "megküzdenie", hanem gyakorlatilag az aktív férfi társadalom nagy részével.
2017. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Nevezhettek bárminek"


Balázska, így nevezlek.

Egyébként milyen autó? Biciklizni se tudsz :D

Remélem anyádat azért már nem szoktad fojtogatni...

2017. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek az egyessel számtalan alkalommal botlottam en is olyan nőbe aki csak a küllemre ment! Ez kell a nőknek bunkós@g meg hogy szórakozzanak velük! Aztán koppannak amikor beválasztottak egy igazi prolit, aki jol kihasználja őket! Utana jon az amit te kérdező megkeseredettségnek hívsz! A nők is olyanok lesznek nem akarok tobb pasit, kizárt dolog! De jartam mar ugy hogy ossze is jott a kapcsolat! Gondoltam megmutatom hogy rendes ember vagyok segítek nehogy minden a nőre szakadjon a hazi munkaba! De persze az se volt jo mert akkor tul sok a szeretet, zavarja hogy nincs nyugalma stb! A masik dolog ami irritál egy kapcsolaton belül ha valaki otthon nem veszi észre magát! Es egesz nap a telefonja felett gubbaszt! Gusztustalan es sz@r látvány mert akkor minek el valaki a másikkal? Hogy csak mellette legyen? Na mindegy is ez van ezt nevelte ki a 21. század! 2-3 éves házasságok garmada (nem minden esetben), buli, szórakozás, vagyunk is meg nem is! Ezt hozta a nyugati kultúra a sok propaganda! Elmehetnénk más témákba is, hogy maga az állam nem azzal foglalkozik amivel kellene hanem mindig mas lejáratásával! A bűnbakok keresésével
2017. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

1#, Pár sort elég elolvasnk tőled és csak a hozzád hasonló pszichológiabeli analfabéták nem vennék észre, mennyire éretlen vagy.


Kérdezd meg tőlük. Ne általánosíts(atok).

2017. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Örülök hogy másnak is feltűnt :D

Balek balázska

2017. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én, mikor húszon éves lettem, szerencsétlenkedtem már pár lánnyal, majd össze jöttem 38 éves nővel. Na ő már tudott valamit az ágyban. Egy darabig, csak 35-45 éves nőkre hajtottam. Sok szexhiányba szenvedő, kapcsolatban lévő nő van ebben a korosztályban.
2017. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!