Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szombat este egyedül otthon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombat este egyedül otthon. Ti hogy birjátok?

Figyelt kérdés
Gondoltam felteszem már ezt a kérdést, mert hiányolom!xD
2010. máj. 29. 22:56
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
23:02-es lánynak: én is azért szeretem a szombat estéket mert kiélvezem a semmittevést :) szerintem ilyenkor sokkal jobb otthon lenni és csak pihenni, gépezni, zenét hallgatni.. ráadásul a hétköznapi munka után ez igazi felüdülés! F25
2010. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
mi tegnap szülinapoztunk, ma szigorúan itthon pihenek :)Kell a szórakozás is de értékelni kell azt is, ha itthon lehetünk...
2010. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Hát, én azért szívesen csinálnék valamit, kissé unatkozva izgulva várom a vizsgaeredményeimet, emellett persze aktívan fórumozok, de nem kapcsolja ki az agyam, rossz szokása, hogy állandóan pörög :) 21/N
2010. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Én is vizsgára tanulok, nincs hozzá sok kedvem. Közben azon röhögök, hogy itt néhány embernek mennyire fogalma sincs a bulizásról, mikor leírja milyen is az :D
2010. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Én jóóól:D Én szeretek szombaton itthon lenni... Múlt szombaton mondjuk Tieston voltam... De a szombat az a családé, a péntek a partyé.... Nekem így jó:D
2010. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Főzős Laci ***** válasza:
Szombat este jó otthon,ha spanyol foci forduló van.Jó otthon készíteni valami ételt 50 %-nyi áron,mintha ezt egy kajáldában tennéd,ahol mocskos dolgokat etetnek meg veled drága pénzért!
2010. máj. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
19/F vagyok... hát ha lenne egy barátnőm akk jobban bírnám...
2010. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
kedden lesz vizsgám és még sehol nem tartok, csak vásárolni voltam ma, de sokkal szivesebben mentem volna randira, olyan jo levegő volt olyan jó idő... ehelyett jöhettem vissza tanulni :(. na meg amugy sincs senki akivel randizhatnék épp :(
2010. máj. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
jól
2010. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
én szörnyen rosszul bírom az egyedül töltött szombat estét itthon...de ez így alakult...:(...amúgy nem a nagy bulizásra vágyom...csak hogy ne kelljen tök egyedül lennem...:(
2010. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!