Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisebbségi komplexus, mert az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi komplexus, mert az exéhez képest csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

A párom és az exe jóban maradtak, azóta már férjnél van, kb fél évente találkozunk velük, szilveszter, szülinap, ilyesmik miatt.

Azt tudni kell, hogy a lány nem dolgozik, anno a párom és a párom szülei tartották el, most meg a férje. Az iskolát hol végezte, hol nem, 9 osztálya van. Ennek ellenére nagyon okos, intelligens nő, csak neki nem kell tanulnia megélhetéshez.

Elég tehetős a férje révén, drága ruhái, luxuskozmetikumai vannak, rengeteg programra jár, sokat utaznak, nyaralnak.

Én egyetemista vagyok, diákmunkából igyekszem életben maradni, de ha megveszem a bérletem, kifizetem, amit muszáj, elteszek valamennyit a megtakarításba, arra az esetre, ha nem tudnék 1-2 hónapig dolgozni, akkor örülök, ha tudok magamnak kaját venni, így ruháim nem nagyon vannak. 3-4 pulcsi, 5-6 póló, 2-3 farmer, télikabátom és télicsizmám pl nincs is, majd karácsony táján talán lesz már, de lehet, hogy csak az egyik. Addig átmeneti kabátban és bokacsizmában járok.

Tiszta vagyok, rendezett, de néha kb úgy érzem, úgy festhetek, mint egy hajléktalan, lóg rajtam a ruha (van, ami kinyúlt, van, amit kifogytam).

A párom diák, februárban végez, onnantól jobban fog keresni, de az az ő keresete, nem várhatom tőle, hogy még a ruháim is ő vegye, elvégre dolgozó nő vagyok.

Én csak 3 év múlva végzek, ha végzek egyáltalán (egy-egy óra után kételkedek ebben, na mindegy)

Egyetem után lehet, jobban fogok állni anyagilag, lehet, ugyanígy, sajnos a diploma sem garancia semmire, engem meg nem tartana el senki.

Szóval, kb lepukkant hajléktalannak érzem magam a párom mindig csinos, tip-top exéhez képest.


Mitől múlna el ez az érzés?


2017. okt. 19. 13:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Korrigálnám magam: nem csúnya, hanem igénytelen (nincs csúnya arcom vagy alakom, csak mellette nézek ki lepukkantnak)
2017. okt. 19. 14:03
 2/7 anonim ***** válasza:

A párod valószinűleg nem a ruháid miatt szeret.

Ha pedig szeret, miért foglalkoztat hogy az exe hogy nézett ki?

Másrészt, miből gondolod hogy az iskola után is rosszul fogsz keresni?

Lesz egy diplomád, lesz egy állásod is. Lehet hogy nem a végzettségednek megfelelő pozícióba jutsz be valahova, de ez ne zavarjon, rendszerint cégen belül lehet mozogni felfelé.

Ha szeretitek egymást, ne az foglalkoztasson hogy mások hogy néznek ki.

2017. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Mitől múlna el ez az érzés?"


Olvasd el kérdésedet s szörnyülködj.


Te vagy te. Csak te számítasz. Ha bekenlek csokival, nem leszel csoki ember, csak rajtad kívül lesz egy kis csoki.

2017. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól múlna el, ha nem hasonlíthatnád magad folyton másokhoz, meg pláne ha nem engednéd, hogy hatással legyen rád ez a sekélyes, felszínes gondolkodás, amivel manapság 0-24 mossák az emberek agyát, miszerint az emberek értékét az határozza meg, hogy mit tudnak megvenni maguknak.

Inkább örülj, hogy a párod egy olyan férfi, aki nem azt értékeli egy nőben, hogy milyen tökéletesen ki van kenve folyton és milyen drága ruhákban flangál. Szerintem neki semmit sem számít, hogy te nem 200 ezer forintos vadiúj ruhákban mászkálsz.


Én a magam részéről, mint férfi, azt tudom mondani, hogy engem konkrétan taszítanak az ilyen szuper csillogó-villogó hollywoodi sztárnak kinéző nők, sokkal jobban vonz egy olyan nő, akinek nem arról szól az élete, hogy ruhákat vásárolgasson és öltözködjön, kifejezetten szimpatikusnak találom az egyszerűen öltözködő nőket a farmerjukkal meg kinyújt pulcsijukkal.

2017. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azonnal hagyd azt a hapsit!!! Az ex SOSEM JÓ FELEMLEGETNI!!

volt barátom állandóan össze hasonlíthatott vele, hogy ő ebben jobb, abban jobb, határozottabb, jobban főz stb stb. Sőt még képeket is mutatott (wtf)..

Az önbizalmam, az a kevés is, tropára ment,szakítottam vele.

Azóta lassn rendbe jövök, de kérlek! Tanulj a példámból, ne fuss a srác után!

Nekem Te sokkal szimpibb vagy ,hisz önerődből viszel mindent végez, miközben az ex ala mindent feneke ala tolnak, fujj..

2017. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5

Szerintem valamit benéztél, a kérdező egy szóval nem említette, hogy a barátja összehasonlítgatja őket, meg ilyen megjegyzéseket tesz neki. Ezt az összehasonlítgatást a kérdező csinálja saját magával.

2017. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Ha félre értettem akkor is, mi az hogy össze járni az exxel??!

Ott is hagynám azt a férfit!(kivéve ha gyerekük van, az más tészta teljesen)

2017. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!