Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen fordulat? Lesz ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen fordulat? Lesz ebből találkozó?

Figyelt kérdés

Tudom,tudom,senki nem jós,csak a véleményekre lennék kíváncsi.


Nyelvtanulás kapcsán interneten(facebook) elkezdtünk beszélgetni egy külföldi sráccal(latin-amerikai), ő itt él Magyarországon,dolgozik.

Én 21 éves vagyok,ő 27.


Az egyezség az volt,hogy mindketten tanítjuk a másikat,legalább írásban,de ha úgy adódik ,találkozhatunk is..amire elsőnek ő gondolt. Mivel 1-2 órányi utazás választ el minket,így abban maradtunk,hogy a jövő hónapban lesz szabadnapja,és eljön a városba,ahol tanulok,és bemutatom neki. Úgy vettem,hogy idegenvezetője leszek,és tényleg megmutatok neki egy két helyet... Egy hónapos beszélgetés alatt konkrétan minden nap írt,és érdeklődött,tényleg ,kivétel nélkül. Nem vártam el,nem is lehetne,és nem is értettem...de persze reagáltam,érdeklődtem én is vissza . Volt,hogy hangüzeneteket küldött,és beszéltünk már messengeren hanghívásban.


Témák általában a napi dolgok,de sokszor beszél arról,hogy szeret táncolni,kérdez is róla...Egy két félreérthető mondata volt már,hogy mint lány is érdeklem,de úgy voltam vele,hogy lehet nála ez így megy,és természetes.


Az utóbbi kb 3 napban viszont egyre kevesebbet beszélünk. Ír ,de elég sok idő telik el a beszélgetések között,és többször is fent van.Olyan mintha,csak egy tartalék lennék beszélgetésre. Azt leszögezem,hogy tudom,melózik,és is sokat vagyok suliban órákon,és nem minden órában nézek fel,de ha valakinek köszönök,és megkérdezem,hogy telik a napja,akkor azt azért teszem ,mert érdekel,és azért reagálok is rá...Ő ezzel mostanában nem így van.


Azt írta az utóbbi napokban,hogy sok a munkája,egész nap dolgozik,és kb éjfélkor ír vissza . Hogy is mondjam,én nem hiszem ezt el,hogy két sorra nincs ideje,vagy akkor egyáltalán reggel minek ír.....

Szóval,megkedveltem ,de most úgy látszik,hogy személyes találkáig nem jutunk el.....A célom a nyelvtanulás,ez nem kérdés,de mint embert is megkedveltem,már amennyire neten az lehetséges.


Mi a véleményetek? Ha ír,reagáljak,vagy hagyjam?


2017. okt. 24. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tenyleg sok a dolga, lehet, hogy nem erdekled. Nekem vannak napjaim, mikor ketszer felnezek messengerre, de nincs idöm visszairni, vagy epp becsörög a telefon es elfelejtem. De az is lehet, hogy nem akar talalkozni. Nekem olyan is volt, hogy a srac volt oda, hogy talalkozzunk, es mindenkepp, jövö heten, mar minden le volt beszelve, programot talalt ki, majd egy nappal elötte rairtam, hogy akkor holnap? Ha jajj ne inkabb megsem...

Ha ir, valaszolhatsz, de en nem nagyon keresnem. Ha akar valamit jelentkezik.

2017. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ. én sem tervezem keresni, ma én írtam neki,mert így is mindig kellemetlen volt,hogy ő írt ,és nem is volt esélyem,hogy én írjak a nap elején...

szóval,ezzel én kimutattam most az érdeklődésem,de mivel ilyen passzív,nem fogok többet érdeklődni.

2017. okt. 24. 23:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Hozé Ármándó? :D
2017. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Lakatos Hozé Ármándó :D
2017. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni,hogy azt is mondta hangüzenetben,hogy hiányzik neki a hangom...szóval ez is egy ilyen félreérthető,de lehet csak egy tök átlagos szófordulat nála. mert terveztük,hogy hétvégén beszélünk hanghívással,de mivel elfoglalt volt,én nem hoztam fel szóba
2017. okt. 24. 23:44
 6/10 A kérdező kommentje:
valahogy ez a hozé jozé nekem nem vicces.vagy most nincs olyan kedvem,bocsi.
2017. okt. 24. 23:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Jósolni tényleg nem tudok. Annyit viszont tudok mondani, hogy azt ne hidd egy percig sem, hogy nem dugna meg. Én férfi vagyok és ismerek pár itt élő ilyen külföldit. Csak azért mondom, hogy majd meg ne lepődj.
2017. okt. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

komolyan mondom,elgondolkodtató,hogy mit csinálok rosszul,vagy mit kellene másképp,ha minden érdeklődő férfi csak erre talál valónak....

Fiú-lány barátság nem akar összejönni sohasem.. Egy srác volt pár hónapja,akivel találkozgattunk,és úgy éreztem,lehet köztünk csak barátság,oda vissza működően....erre pár napja jön az üzeneteivel,hogy közelebb kerülhetnénk egymáshoz.

Külföldiekkel ha megpróbálok ismerkedni,folyamatosan csak olyanokat ismerek meg,akik jönnek a kamu dumával,hogy nyelvtanulás bla bla,aztán meg hívnak fel a lakásukra.

A kérdésben írt latin-amerikai srácról túl szép lett volna,ha igaz lett volna,hogy tényleg tanulni akar nyelvet,és mondjuk barátkozni,de nem többet.

De ha még többet is akarna,akkor legalább ne így csinálná.


Bocsi a kiakadásomért,csak most ezt így kiírtam...

2017. okt. 25. 01:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne akadj ki. :)

Nem teljesen így értettem. Nem mondom azt, hogy ez a nyelvtanulás csak egy fedősztori. Könnyen lehet, hogy tényleg szeretne nyelvet is tanulni. De az esetek nagy részében a szex gondolata is nagyon ott van. Férfi és nő... Legritkább esetekben nem gondol egy férfi a szexre.

Nekem is vannak lány haverjaim. "10-ből 9-et" nem azért nem dugtam meg, mert soha nem is akartam. (Egyébként egyiket sem, mert jobbnak láttam nem belemenni ilyenbe.)

2017. okt. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Éjszaka fél2 kor írt egy üzenetet,hogy hosszú volt a napja ,és fáradt..és hogy én már biztos alszom. Ezt ma délben megnéztem,nem reagáltam rá semmit,mert mit is lehetne,és azóta nem is beszéltünk.

Én megértem,ha meggondolta magát,mert azt csinál ,amit akar,meg nem tartozik magyarázattal,de ez a "sok a dolgom" mesék engem felbosszantanak,hogy hülyének néz . Akkor inkább ne írjon két szót sem.

Csoda ,hogy egy hónapig tényleg minden nap jelentkezett.... hát akkor ennyi volt.

2017. okt. 25. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!