Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így is "rossz" a közös tetkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is "rossz" a közös tetkó szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy könyv(sorozat) amit a párommal mindketten imádunk.

Régebb óta szeretjük, mint hogy egyáltalán megismertük volna egymást, és szintén régebb óta ábrándozunk ezzel kapcsolatos tetkóról.

Szerintetek ilyen esetben is rossz a "közös tetoválás", ha ugyanazt a motívumot varratnánk magunkra pl?

(Nem ez alapján döntjük el, hogy csináltassunk-e, csak kíváncsi vagyok a véleményekre)


2017. okt. 25. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
A közös tetkó mindig gáz. Nem a könyv fog róla eszedbe jutni 10 év múlva, hanem hogy a pároddal csináltattad. Ami elég gáz ha szétmentek.
2017. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen oké. Hiszen akkor is jelent neked valamit személyesen, ha esetleg véget érne a kapcsolat valamiért (persze ne történjen ilyen). Szerintem az a gáz, amikor neveket, meg monogramokat meg dátumokat tetováltatnak magukra az emberek a másik kedvéért.
2017. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyerek mellet a háziállat és a tetkó összetart egy kapcsolatot legalábbis hivatkozási alap egy újabb esélyte. Sokan az összeköltözèst is azért szorgalmazzák mert jópár fokkal nehezebben szakít együttélő pár mint külön élő
2017. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Kitalálom: Trónok harca. :DD És nem, nem rossz. Sőt! A kifinomultság és a jó ízlés netovábbja; szerintem a homlokotokra csináltassátok, hogy messziről látszódjon.
2017. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked lesz a Targaryen haz cimere, a parodnak meg a Statkoke, vagy mi a terv?
2017. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tronok harca, letezik meg 1-2 sorozat azon kivul :D
2017. okt. 25. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ah, dehogy van!


Egyebkent nekunk is van paros tetkonk a parommal, de a kutya nem mondana meg, hogy ez paros. Nem tunik annak,pedig az.

Es olyan, ha neadjisten kulon leszunk, atlehet varialni masra.

Es nem bantam meg, semmit se fogok ezzel kapcsolatban. Ez egy emlek marad 20 ev mulva is, ami ott lesz rajtam,ugyanugy mint az egyutt toltott evek a fejemben. Az meg annyira se eltultetheto , mint a tetko.

Csak a sok tinta ellenes ebbe nem gondol bele , pedig ez is az elet vele jaroja. Van aki szereti megorokiteni, van aki nem.

Mar csk azt nem ertem, hogy miert szol bele az, akinek nem szimpi a tetovalas, hiszen akinek van,az se szol be a csupasz borunek, hogy varrasson.


Amugy meg sajat magadnak kell tetszenie. Mire mesz vele, ha 10 embernek tetszik? 3000-nek meg nem? Semmire,ugyan ott fogsz tartani, mintha forditva lenne.

Elcsepelt szoveg, de te tested, te dontesed!


21L

2017. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt :)

Tudom, majd mi dontunk, csak kivancsi voltam masok velemenyere :) nem gondoltam, hogy latatlanban egybol fogom kapni a kopkodest hogy tronok harca tetko meg rakassuk a homlokunkra, nem tudom ezeket honnan szedtek a valaszolok :D

2017. okt. 26. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!