Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell erre a mondatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell erre a mondatra értelmesen reagálni?

Figyelt kérdés
Mikor az exed leül veled szemben,és előadja hogy érzelmileg még mindig kötődik hozzád,meg szeret,de .. ott van az új nő nem régóta, aki normális,meg ezerszer jobb vele a szex.. És itt az utolsó mondaton van a hangsúly.Hogy jobb vele a szex.Ettől a néhány szótól annyira kiábrándultam belőle,hogy leírhatatlan,és el is hajtottam a francba.Ha annyira jó az új nővel,legyen vele,ne regéljen nekem érzelmekről,stb.Hogyan kellett volna erre reagálnom ? Annyira ideges lettem,hogy más nem jutott eszembe,csak hogy elküldjem...
2017. okt. 25. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
helyes
2017. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A legrosszabb ***** válasza:
40%
Te mi okból üldögélsz össze az exeddel? Keresztkérdés.
2017. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem maradtatok együtt, mert megérdemeltétek egymást... az egyik bunkó, a másik idegbeteg
2017. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A szex a párkapcsolat egyik hanem a legfontosabb része így az indoklás teljesen ésszerű. ;) inkább magadban keresd a hibát hogy legközelebb ne forfuljon elő
2017. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!