Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Épelméjű vajon az ilyen pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Épelméjű vajon az ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Mindig olyan lányokat választ ki kapcsolatra, akiket valamilyen okból elesettnek talál (családi gondok, anyagi gondok, lelki gondok). Eleinte nagyon rendes a kiszemelttel, lehozná a csillagokat, közben fokozatosan kezdi elszakítani a környezetétől, a hozzá közelállóktól. Hangolja mindenki ellen, elméleteket gyárt, féltékenykedik, mikor melyik.

Aztán elkezdi leépíteni az illető önbizalmát. Először csak apránként, pl "hagyjál, fáradt vagyok" majd "nem vagyok rád kíváncsi" végül "azt szeretném, ha meghalnál, nem veszed észre, hogy téged mindenki gyűlöl?!" Ezt követően fizikai kontaktus kerülése, megalázó megjegyzések, gesztusok.


Megtörtént sajnos velem is, két hét után úgy éreztem, menekülnöm kell, mert már olyan depressziós voltam, hogy elhittem, engem tényleg mindenki utál. Szerencséme nem sikerült elszakítania mindenkitől, néhány hozzám közelállónak sikerült felnyitni a szemem, hogy a hiba nem bennem van.

A legjobban az fájt, hogy nem tudtam eligazodni az érzelmein, az egyik percben végtelenül romantikus volt, a másikban meg elhajtott a fenébe bármilyen ok nélkül, ilyen indokokkal, hogy "unlak", "rád nem tudok felizgulni", illetve ami a legrosszabbul esett "annyit sem érsz, hogy gyűlöljelek egyáltalán. Simán csak unlak. Végtelenül közömbös vagy, azt sem bánnám, ha elmennél innen" ezt úgy az éjszaka közepén.


Én viszonylag hamar szakítottam vele, mert nem bírtam ezt lelkileg. Viszont az exe 2 évig tepert nála, csak hogy a pasi újra járjon vele, miközben az meg olyanokat mondott róla nekem, hogy a velejéig gyűlöli, és sosem akarja látni (amíg jártunk), majd azt, hogy visszament hozzá (amikor szakítottam vele).


A durva az egészben, hogy teljesen átlagos, hétköznapi külsejű, normális családi hátterű (jó, elvált szülők, de ez manapság már kb "normális"), dolgozó, diplomás fiatal srácról (22) van szó


Valami baj van vele, vagy miért ilyen?


Már gondoltam arra is, hogy esetleg elmebajos (nárcizmus, pszichopátia), de ahhoz túl jól kontrolálja magát


2017. okt. 25. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
nem
2017. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De gonosz a csávó. :O Magamra emlékeztet. :D Csak én kontrollálom magam, és nem bántom akit szeretek.
2017. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
nem igazán
2017. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

''Már gondoltam arra is, hogy esetleg elmebajos (nárcizmus, pszichopátia), de ahhoz túl jól kontrolálja magát''


Jól látod. Tipikus viselkedés.

2017. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem normális.

És nem véletlen választ ki lelkileg instabil nőket, tudja, hogy más kidobná a francba.

2017. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem. A nő pont azért teper utána, mert az önbizalmát, önbecsülését teljesen leépítette. Ezzel lehet a legkönnyebben tőlünk függővé tenni egy embert. Aki ezt teszi pontosan tudja, hogy mit csinál ez a legdurvább benne. Ez egy személyiségzavar, nagyon közel áll a pszichopatához.
2017. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
(Egyébként a pszichopaták közül nagyon nagyon kevesen tudják, hogy azok. A környezetüknek pedig általában fogalma sincs.)
2017. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
tipikus pszichopata. olvass utana.
2017. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gáz mindenesetre
2017. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem de masmilyen nem sok van.
2017. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!