Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előre félek hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre félek hogy egyedül fogok idén karácsonyozni, miközben mindenki a párjával lesz. Depi nélkül hogy lehet átvészelni az év végét?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%

Nem lesz mindenki a párjával, nekem pl. 1 barátnőm volt eddig, ő is kidobott 3 hónap után egy pénzes csávó miatt.


Én is egyedül leszek :)


F/26

2017. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Szüleid, testvéreid nincsenek?
2017. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jo kérdés 24 vagyok soha nem volt mégg kapcsolatom filmklub?
2017. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Miért vagy szingli?
2017. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A legrosszabb ***** válasza:
38%
Most lesz harmadik éve, hogy karácsonyfát sem állítok az albiban. Maximum 2-3 napra hazamegyek az ősökhöz, viszek nekik némi szuvenírt, aztán minden folytatódik ugyanúgy, mint az ünnepek előtt. Nekem semmit nem jelent a karácsony.
2017. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem lesz mindenki a parjaval. Van aknek szinten nincs parja. Van akinek van parja, de megse lesznek egyutt, nekem pl olyan a munkam, hogy az utolso 2 evben dec. 24-En 24oras ugyeletben voltam. Utana a szuleimhez mentem, mert parom nem volt. Van aknek van parja, egyutt is lesznek, csak eppen marni fogjak egymast, meg unnepekkor is, kiabalnak majd es csunya dolgokat vagnak egynas fejehez, vagy epp haragbol egy szot se szolnak egymashoz. Esetleg megverik egymast. Esetleg egyutt lesznek, szeretik egymast, csak epp egy hajlektalanszallon toltik az unnepeket. Lesz majd, aki szivesen toltene az unnepet a parjaval, de epp a haldoklo csaladtagja mellett lesz, vagy epp a haldoklo parja mellett.


Ezernyi variacio van, a tiednem a legrosszabb. Nem sajnalkozni kell, hanem kihozni az adott helyzetbola legjobbat.

2017. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem lesz mindenki a párjával! Nekem például soha nem volt párom! És nem lesz depi, mert már hozzászoktam. Alkalmazkodj te is a körülményekhez! 28F
2017. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is egyedül fogok, mármint nő nélkül. Ott a családom, a nővérem hamarosan szulni fog, szeretgethetem majd a kislányt. :P

Nálad rokonok, barátok, haverok? Semmi?

2017. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én szerintem dolgozni fogok. :)
2017. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom, hogy nincs párom, nekem anyukám hiányzik őrülten karácsonykor.
2017. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!