Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú több, mint két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú több, mint két éve együtt van egy lánnyal, mindig viszi haza és a barátaihoz is, közös képeket tesz föl, akkor tényleg szereti annak ellenére, hogy a lány kövér?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Irigy-e vagyol? :Ddddd
2017. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy nem egy felszínes gyökér. Vagy szerinted csak a sovány embereket lehet szeretni?
2017. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van a kettőnek egymáshoz? Először is, mindenkinek más az ízlése, elég sok férfi szereti na nagydarab nőket is. Beleszeretni meg az ember nem a másik külsejébe szokott, hanem az egész lényébe.
2017. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1.: nem tudom, miért kell egyből arra asszociálni, hogy én egy irigy harmadik vagyok, ez egy egyszerűen föltett kérdés, nem szerepel semmilyen harmadik személy benne, nem derül ki, hogy én ki vagyok ebben a történetben, nem is ez a lényeg.
2017. okt. 26. 10:33
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Mert erre 50% esely van. A tobbi 50, arra utalna, h valoban ennyire buta vagy es felszines, es ezert ertetlenkedsz, de a ketto kozul az elso nem olyan gonosz :D
2017. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Ahogy a férfiakat ismerem nem hinném, hogy szereti. Vagy nem talál jobbat, vagy csak ragaszkodik hozzá,kényelmes neki, amolyan "háziasszony-felesegnek" tarja, közben tuti qrvázik.A ferfiak csak az 50 kilós,babaarcú,könnyűvérű qrvákat szeretik,jegyezd meg.
2017. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5.: minden kérdés alatt megjelesz és kötekszel. Kérlek, ha csak ez a célod és nem tudsz normálisan válaszolni, akkor ide ne írj. Köszi
2017. okt. 26. 10:37
 8/15 anonim ***** válasza:
7%

Jah. Mert a 6oshoz hasonlo megcsalodott valaszok illenek ide, es lassunk mindent borusan es hazugnak :D

Ertem

2017. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
De, azert elegge feltuno h csak az irigysegre kattant be az agyad. Why?? :D
2017. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Miért ne szeretgetné?

Mi az, hogy "annak ellenére"? Több pasi haveromnak is a "husi" csajok az ideáljai, direkt ilyen lányokat keresnek.

2017. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!