Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú több, mint két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú több, mint két éve együtt van egy lánnyal, mindig viszi haza és a barátaihoz is, közös képeket tesz föl, akkor tényleg szereti annak ellenére, hogy a lány kövér?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 10:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amikor megismerte is tudta hogy kövér. Ha eddig eljutottak amiket írtál szerintem szereti, elfogadja. De nem értem, miért ne lehetne szeretni egy nőt a kövérsége miatt? Van akinek az tetszik. Mondom ezt vékony nőként.
2017. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
9.: bem kattant be az agyam. Azért válaszoltam rá, mert nincs semmilyen irigy harmadik a történetben, ezt csak te képzeled oda, úgyhogy fölöslegesen rugózol ezen.
2017. okt. 26. 10:47
 13/15 anonim ***** válasza:
Nőként én voltam ilyen helyzetben. Finoman kell tőle kérdezgetni azt, hogy mit gondol ő maga rólad, mennyire vagy számára vonzó, s igaz, hogy nem csak státusznak kellesz neki, stb., kérdezd meg tőle azt, ha úgy lenne, hogy összeköltöznétek, akkor helyszínileg hogyan tudjátok megoldani. Azt is figyeld meg, hogy az anyja mennyire irányító, mennyire fontos a párodnak az ő véleménye(!) párkapcsolatban.
2017. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

15.: miért kéne valakinek státuszként egy kövér lány, ha vékonyakat is megkaphatna? Volt előtte vékony párja.

A szülei nagyon kedvelik a lányt, de nem befolyásolják a kapcsolatot, a srác elmondása szerint pár éven belül szeretne összeköltözni a lánnyal, amikor az anyagiak ezt lehetővé teszik.

2017. okt. 26. 11:19
 15/15 anonim ***** válasza:
Pár év? Haha... akkor már nem hogy összeköltözni nem fogtok de már a nevedre sem fog emlékezni! Naiv tök vagy!
2017. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!