Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Ha egy csúnya fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ha egy csúnya fiú kezd el nektek udvarolni az számotokra zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 17:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

" Nem. Viszont el fogom utasítani,"


Az igen! Tehát mindegy milyen a csávó, ha csúnya, akkor már borítékolva van hogy el lesz utasítva :D


A lényeg hogy nem felszínesek az emberek:D

2017. okt. 26. 18:52
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem felszínesség. Te sem jössz össze olyannal, akihez nem vonzódsz. Senki sem jön össze olyannal. Minek adjak esélyt neki, ha tudom hogy nem lennék képes például megcsókolni, vagy lefeküdni vele? Ez neki is csak hamis remény lenne, ami után nagyobb a csalódás.

Ez most nem jött össze.

2017. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

" Ez nem felszínesség. Te sem jössz össze olyannal, akihez nem vonzódsz. Senki sem jön össze olyannal"


De felszínesség.

És nagyon sok férfi összejön olyan nnővel, aki külsőre nem vonzó elsőre számára.


A nők ezt nem értik, mert nekik futószalagon jönnek a pasik és s cak választani kell egyet.

2017. okt. 26. 19:06
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

"futószalagon jönnek a pasik és s cak választani kell egyet"

Szexre lehet, normális párkapcsolatra viszont nem.

2017. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, valahol igazuk van abban. Én mondjuk összejönnék csúnya nővel is amíg nem kövér. De a nők több jelentkező közül válogathatnak, és tedd a szívedre a kezed: ha neked 5 nő csapná a szelet, összejönnél a legrondábbal? Ugye, hogy nem.

Úgyhogy válaszd az én utamat, menj el prostizni. Ettől függetlenül ugyanúgy ismerkedj, csak ne görcsölj rá, mert azzal a kevés esélyed is eljátszod.

2017. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Pedig a kettes nem uvoltotte le a fejed hanem az igazat irta. Egyetertek vele
2017. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

utolsó!


Ahhoz képest hogy elvileg ostoba provokáció a kérdés, volt olyan kommentelő aki pikk pakk kijelentette hogy nem minősül zaklatásnak persze, csak ugye elküldi automatikusan :D

2017. okt. 26. 19:43
 18/20 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Ha egy kedves "nem" után sem hagy békén, akkor igen, annak. Ha békén hagy, akkor nem-
2017. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"volt olyan kommentelő aki pikk pakk kijelentette hogy nem minősül zaklatásnak persze, csak ugye elküldi automatikusan :D"


És ennek mi köze a zaklatás kérdéshez? Ez két teljesen külön dolog. Nyilván el fog utasítani, ha nem tetszel neki, ebben nincs semmi furcsa, de ettől még nem lesz zaklatás a megszólítás. Ha elküld és mégse szállsz le róla, na az zaklatás.

2017. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

Nő vagyok. Rendszeresen sportolok, nincs súlyproblémám, azt mondják a személyiségemmek sincs baj.

Viszont én eszméletlen rondának tartom magamat. Az ellenkező nemből többen is mondták, hogy ronda vagyok. Bottal se érnek hozzám, míg a csinosabb barátnőimre ezerrel hajtanak. :D

Ennyit a felszinességről, kedves kérdező.

2017. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!