Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egészséges férfival komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges férfival komoly kapcsolatra nincs esélyem?

Figyelt kérdés

Hol tudok ismerkedni olyanokkal, akiknek genetikai betegségük van vagy valami baleset érte őket? Ők elfogadóbbak lennének a külsőmmel szemben? (Nekem nincs diagnosztizált betegségem és nem volt balesetem, csak nagyon ronda vagyok.)

Nem szeretnék egyedül maradni. Ha gyerekeket nem is, egy megértő, elfogadó, támogató társat szeretnék magam mellé.


2017. okt. 26. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevés nő van, aki nagyon ronda.

Mondták már ezt neked, vagy csak te gondolod?

2017. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy annyira ronda lennél, hogy nem lehetne egészséges férfival kapcsolatod. Legyen egy kis önbizalmad. Nagyon kíváncsi lennék rá, hogy hogy nézel ki, ha ennyire rondának látod magad.
2017. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lázár Ervin - A hétfejű tündér (részlet)

Nem volt nálam csúnyább gyerek Rácpácegresen. Azazhogy mit beszélek, hetedhét országon nem akadt nálam csúnyább gyerek. A lábam gacsos volt, a hasam hordóhas, a fejem úritök, az orrom ocsmonda, egyik szemem balra nézett, másik szemem jobbra nézett, hívtak emiatt kancsalnak, bandzsinak, árokba nézőnek; tyúkmellem volt, suta voltam, fülem, mint az elefánté, harcsaszám volt, puklis karom, a termetem girbegurba.

Hát ilyen csúnya voltam.

Vagy tán még annál is csúnyább.

Úgy szégyenkeztem emiatt, ahogy még senki Rácpácegresen. És forrt bennem a düh, emésztett a méreg, rágtam magam, elöntött az epe. Miért vagyok én ilyen csúnya? Kiért? Miért? Mi végre? Ki végre?

Két zenész lakott a szomszédomban Rácpácegresen. Jobbról Rácegresi, balról Pácegresi. Rácegresi tudott furulyázni, Pácegresi nem.

Rácegresi azt mondta nekem:

- Csúnya vagy, csúnya vagy, de azért rád is süt a nap. Ha egyszer jó szíved lesz, el is felejted, hogy csúnya vagy. És meg is szépülsz tőle.

2017. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De legalább tudsz értelmesen fogalmazni, nálam ez már jópont. Sok szép lánynak ez gondot okoz... :)
2017. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már miben merülne ki az hogy ronda vagy? Mi bajod van saját magaddal? Neked csupán önbizalomhiányod van, nagyon nagy gáznak kell lenni hogy egy csajt rondának mondjak, de általában az ilyen illető meg is tesz mindent hogy az legyen. (igénytelen)

Barátnőm is néha az örületbe tud kergetni, hogy mondogatja hogy csunya, kövér stb. Pedig millioszor bizonygattam neki hogy nekem így a tökéletes, aztán belefásultam mondtam neki ha ő neki boldogság hogy lead néhány kilot tegye, na azóta abbahagyta. Én meg örülök neki imádom a husis alakját.

2017. okt. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hármast felpontoztam, ha már Lázár Ervint nem lehet
2017. okt. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült, pedig én biztosan rondább vagyok nálad. :3


22/N

2017. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, azt megnézném...:D
2017. okt. 27. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!