Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy fiú félelemből törli le a lányt msn-ről, meg nem lép, mert azt hiszi hogy a lány túl jó neki? És ezért csak nézi semmi más?

Figyelt kérdés

Felvettem msn-re 1 hónapja,állítólag letörölt.Ráköszöntem a buszmegállóban,azóta nem köszön rám.Semmit sem lép,csak néz.Pár napja viszont haverjával beszéltek rólam valószínűleg,mert haverja nézett engem,meg mikor kijöttek akkor ezt mondta neki a srác:MERT nem ismerem!

Ölelkeztem egy fiúbarátommal,meglátott,és belebámult a szemembe...Nem érti senki a srácot:D:D Remélem,egy kis segítséget kapok tőletek!:)18/L


2010. máj. 30. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Egoista vagy...


"a lány túl jó neki?"

2010. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Félreértettél,nem vagyok egoista..Csak egyik ismerősöm ilyen érveket hozott fel a témával kapcsolatban:)És kíváncsi vagyok:)
2010. máj. 30. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ugy néz ki,hogy haragszik rád valamiért.Lehet valaki ellened hangolja.
2010. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eből én azt veszem le hogy nem is akar megismerni.

Sztem hagyd...

2010. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ellenem hangolja?:O Ebben lehet valami,ugyanis egyik kosarastársával "kavartam",mmint tetszettem a srácnak,1x találkoztunk,aztán "felszívódtam"..Elég csúnya dolog volt tőlem,de az már régebben volt...És amúgy Ő nem is tetszett igazán..De a mostani nagyon tetszik:$Nem szeretném ez miatt...Szóval lehet tetszek neki,csak tudja ezt a dolgot?De csak nem..:O
2010. máj. 30. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha annyira tetszik neked akkor ezt tisztán érthetően add a tudtára,mert lehet tényleg azt hiszi hogy ugy sincs esélye nálad.
2010. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Unalmas vagy.


Én akkor törlök valakit, ha unalmas ember, és nincs miről beszélni vele.

2010. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Érdekes..Egyszer beszélgettünk,eléggé elvoltunk....:D Ez nem elég jelzés?Felvettem,ráköszöntem,néztem..Nem fogok már utána futni....:/
2010. máj. 30. 11:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehet azt hiszi, jártam már így... Rá pár évre vallotta be a srác részegen, amikor már mindegy volt... :D


Vagy az is lehet, amit már előttem is írtak, hogy valaki ellened hangolja, esetleg valójában unalmasnak tart.

2010. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!