Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy túlsúlyos lány is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy túlsúlyos lány is vonzó?

Figyelt kérdés

Kérlek, a mekis, zsírdiaznós hozzászólásokat most hagyjátok ki.


Tudnátok olyan fotókat linkelni, amin túlsúlyos lány van, de vonzónak találjátok?


2017. okt. 27. 13:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%

[link]


[link]


[link]


Utolsónál a jobb oldali képen a nőnek van cicije és a combja se narancsbőrös,elég feszesnek tűnik.

[link]

2017. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Lehet. A vonzosag nem csak a kulson mulik, a viselkedesen, szemelyisegeden is.
2017. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Mutatkozz kövérebb nők társaságában, máris karcsúbbnak fogsz tűnni.
2017. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%

Egyszer voltam egy túlsúlyos lánnyal, aki bár előtte közösen fürödtünk előjáték részeként, de utána szex közben egész végig izzadt és büdös módon.


Nagyon rossz élmény volt. Ez miatt azóta nem is tudok vonzódni a telt lányokhoz. Még olyanokhoz sem, akiket a 11-es linkelt. Egyszerűen az az izzadós dagi lánnyal való élményem megszüntette a vonzalmam irántuk.


24/F

2017. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%

3-as

Azért, mert sokan csak felszínesen olvasnak el mindent, és csak a kép meg a "túlsúlyos" jelző marad meg a fejükben.

Onnan tudom, hogy régebben én is így gondolkodtam, láttam magam, holott az általad linkelt lánynál vékonyabb vagyok, és a 70kg közelében sem járok.

De sajnos befolyásolhatóbb ember képes a szívére venni dolgokat, akkor is, ha nem neki/róla szólnak


(Abból gondoltam, hogy 65kg lehet a lány, mert a húgom hasonló típus-bár ő alma alkat, tehát csípőben, combban nem olyan széles azért, és szintén 65kg körül van)

2017. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Azért ne felejtsük el, hogy ezek a képek retusálva vannak, ráadásul profi sminkessel, fodrásszal készültek.
2017. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22%

Számomra a duciság, túlsúlyosság semmilyen formában nem lehet vonzó, ebből következően nem tudok képet linkelni.

Amúgy a házban lakik egy duci csaj, aki olyan természetesen bájos, kedves és mosolygós (arcán nem látszik a ducisága), hogy többször megfordult a fejemben, hogy a néhány mondatnál többet kellene beszélgetnem vele, esetleg akár egy kávézásra is elhívni, pusztán a kedvessége és mosolya miatt. Viszont amikor megpillantom vastag vádliját, ami a combomnál is vastagabb, akkor mindentől elmegy a kedvem vele kapcsolatban. Igazán kár a lányért...

2017. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem kár ezen pörögnöd. Írok neked két lányról.


A volt osztálytársnőm: gyakorlatilag épphogy csak telt, inkább az első képhez állt közel. A túlsúlya rettenetesen zavarta. Szerintem több fiúnak is tetszett, de a viselkedésevel elriasztott mindenkit. Azt hitte hogy csak a súlytöbblet volt az oka, de nem. Mindig volt valami kiakadni valója, baja, hisztije, probláméja. Végül egy feminista blogoló ett belőle, csődek mondható párkapcsolatokkal.


A volt szomszédom: még a második képnél is előnytelenebb. 150 cm és 110 kg, még saját magát is hájpacninak nevezte. De amúgy szinte ragyogott ahogy beszélt, ismerkedett. Már majdnem negyven, és sorban vannak egész jó pasijai, nála 8-10 évvel fiatalabbak. Ez a stílusa miatt van. Amiatt vonzó. Mindig közvetlen és életvidám.

2017. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
38%
Igen.
2017. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, van egy barátnőm, aki 22 évesen áll, soha nem volt párkapcsolata, szűz is, életében talán háromszor csókolózott. Egy alacsony, vékony, de formás, fitt lányról beszélünk, aki emellett gyönyörű arcra is. Sokat buliztunk régen együtt, akkor is általában én mentem haza srácokkal, pedig jó 20 kilóval több vagyok nála.

A lényeg, hogy a különbség kettőnk között annyi, hogy én merek beszélni emberekkel, kezdeményezni, elfogadom a "hibáimat". Pedig feministák vagyunk mindketten, ami egy korábbi hozzászóló szerint csődöt jelent egy nőnél, mégis más irányokba mentünk.

Nekem most egy nálam sokkal sokkal szebb párom van, már 2 éve, remélem, a gyerekeink rá fognak hasonlítani. De tudom, hogy nagyon szépnek gondol.


Ha TE fogyni szeretnél, mert úgy érzed, jobb lenne az életed, vágj bele. De ne azért, hogy másoknak vonzóbb legyél. Tapasztalatom szerint tényleg jót fog tenni egyébként, sanyargás nélkül, sok türelemmel lement rólam is 10 kiló az elmúlt évben. Csak légy türelmes és figyelj a saját testedre, az egészséged legyen az első.

2017. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!