Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy mint én, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy mint én, hogy elsuhan mellette az élet és nem történik vele semmi, csak magányosan kóvályog?

Figyelt kérdés

26 vagyok, a rémálom tizenéves korszak után azt hittem valami jobb jön, de az eddigi huszonéves korszak is egy masszív rémálom.


Nincs semmi, nincs perspektíva, nincs semmiféle meghatározható jövőkép, nincs szerelem, nincs párkapcsolat, nincs barátnő.


Nincsenek társas élmények, mindennap mintha reggel ugyanazt a lemezt raknák fel és semmi se változik...


Ez egy nincs-élet.


De van így értelme élni? Mellébeszélésnek érzem.


F/26


2017. okt. 27. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbáltál változtatni valamit?
2017. okt. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Fiúk, ingyen cumi nálam. :3

18/L

2017. okt. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
akármilyen életed is van, értelme nincs, ellenben létezni és ezt fel is fogni elég király dolog, csak észre kell venni. a gondolat, hogy kéne lennie perspektívának, jövőképnek stb. hibás. figyelheted, hogy ki, mit, miért csinál az életével, de nem létezik követendő példa. nincs olyan, hogy kinek mennyi idősen mit kéne csinálnia. a te életed van, a te döntéseid vannak. a múltban történtek dolgok, nem tudsz velük mit csinálni. próbálj meg elgondolkodni azon, hogy mihez akarsz kezdeni az életeddel és tegyél érte. nem az a mellébeszélés hogy élsz, hanem hogy azt mondod, hogy ez rémálom, és mégis minden nap ugyanazt a lemezt teszed fel. van egy jelenlegi állapotod, ha élvezed, csinálj mindent tovább úgy ahogy csinálod, ha nem, változtass. ilyen egyszerű. sosincs késő semmihez.
2017. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is kikurt sz@r az egesz..de hogy kijuss belole keresztul kell menned rajta!szoval csinald vegig most mar ha itt vagyunk..
2017. okt. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Tenni kell érte, hogy ne így érezz. Ezt a viselkedésformát, amit jelenleg folytatsz, fel kell adnod. Ha hajlandó vagy változtatni, pozitív dolgok történhetnek veled. Olvass önfejlesztő könyveket, járj el sportolni, keress valami munkát. Mindegy milyen munkát, bármit, amiben egy kicsit is örömed leled. Ne az legyen a cél, hogy a nőknek imponálj ezzel. Először építsd a saját életed, és ha már eljutottál egy olyan szintre, hogy önállóan is tudsz boldog lenni, akkor esetleg gondolkodhatsz a párkeresésen. Addig azonban azt az energiát, amit abba fektetsz, hogy sajnálod magad, panaszkodsz, és a másik nemet szidod, fordítsd arra, hogy fejleszted a személyiségedet.
2017. okt. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Farkaskutya én már nem számolom naponta hány kérdést teszel fel de nem gondolod, hogy az önsanyargatással nem javítasz a helyzeteden? Vagy ez neked ilyen nehéz, hogy felfogd? Legyen célod, munkád, jövőképed, barátaid és éld az életed ember. Más odaadná az egyik karját ha ez lenne élete legnagyobb problémája. Ne siránkozz mert azzal sose jutsz előrébb, mindig a megoldást keresd mert az vezet tovább. Nekem sincs barátnőm jelenleg, igaz fiatalabb vagyok pár évvel de ha egy ilyen problémán lovagolnék folyamatosan akkor nem, hogy előrébb hanem inkább hátrébb lépnék nap mint nap. Majd jön az ha kell, de tenni is kell érte.
2017. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

tizenéves korszak nekem is hasonló volt, középiskola pár fokkal jobb volt mint az általános, de aztán a középiskola utolsó 1-2 évében már nem éppen éreztem jól magamat, vártam, hogy vége legyen. utána továbbtanultam, az egyértelműen jobb korszak volt (de az csak 2 éves képzés volt) majd egyetemre továbbmenve az előző kettő közé estem vissza úgy érzem. bőven jobb mint mondjuk középiskola, ahová most így nem mennék oda vissza, max rövidtávra ha lenne időgép, de akkor még jó pár időszakra visszamennék több kevesebb időre xD ). itt egyetemen sokkal nyugodtabb a lét, de az tény, hogy minden nap megyek meg jövök, semmi különleges, míg mondjuk egy kollégista, albérletes azért valamelyest más helyzetben van.

óra előtt is az van, hogy nyomja mindenki a mobilt, vonaton is, ott mondjuk én is, de meg azt vettem észre, hogy nem éppen olyan közvetlenek az emberek egymással. sok külföldi, főként amerikai videót néztem, amiből az jött le, hogy jóval közvetlenebbek az emberek meg barátságosabbak. valójában én sem vagyok az, de amiatt van, hogy sokszor fáradtabb vagyok a kelleténél, lehet más is így van ezzel, de furcsa, hogy az emberek zömére igaz lenne... persze van néha kedves, mosolygós hallgató, vagy idegen ember az utcán, azt mindig tök jó látni.. én azt mondom, hogy az emberek egymást húzzák le ezzel a közvetlenséggel, és már senki nem akar közvetlen lenni, inkább túléli a napot.

amúgy elégszer megfigyeltem már, hogy sokan (főleg a bejárósok) beülnek a terembe aztán csak vannak , ritkán szól egyik ember a másikhoz, ez sem hiszem, hogy jól van így.

aztán hogy én látom-e rosszul vagy sem azt nemtom, de én így látom

2017. okt. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen de aztán a munkanélküli mosogató/burgerforgatókra gondolok, és mindjárt felvidul az életem
2017. okt. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én meg arra, hogy nincs jelenleg semmi nagy gondom, nem vagyok rokkant meg ilyenek... :) meg arra, hogy mi a szart siránkozok, majd ha valami súlyos gondom lenne, visszasírnám ezt az időt.
2017. okt. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is céltalannak érzek most mindent .. bekerültem egy munkahely fogaskerekébe,és nem tudok kijutni belőle,mert fenn kell magamat tartanom valamiből.Viszont az egész időmet elveszi,mellette nincs energiám semmire.Egy célom lenne,hogy minél több pénzem legyen,de már nem tudom hogyan tudnám megvalósítani..az évek meg csak mennek.. Mindegy,100 év múlva már tuti nem lesz semmi gondunk.
2017. okt. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!