Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy ez a dolog így alakult, ahogy?

Figyelt kérdés

Az én történetem elég szánalmas azt hiszem. Az egész úgy kezdődött, hogy első látásra szerelmes lettem egy srácba, akiről eleinte szinte nem is tudtam semmit,azon kívül hogy hol dolgozik, mert éppen a munkahelyén találkoztam vele ( ahol úgy vettem észre, hogy a kezdettől fogva felfigyelt rám, szinte minden alkalommal szemeztünk, és többször mosolygott is rám... ismerősökön keresztül sikerült kiderítenem a nevét, aztán msn-re is felvettem egy barátnőm unszolására. A gyakori szemezgetések kibővültek a hosszú, órákon át folytatott msn-beszélgetésekkel és néha néha sms-eztünk is ( azt azért tudni kell, hogy az esetek 95%-ában én kezdeményeztem a beszélgetéseket. ) Az idő elteltével, már nem bírtam magamban tartani az érzéseimet és elmondtam neki, hogy szeretem. Ő azt felelte, hogy az bizony nem jó, mert ő rossz fiú és nem akar engem elrontani. Többször kérdeztem hogy ő érez e irántam valamit, de semmi konkrétat nem felelt. Én gondoltam hogy ha nem mond semmit, akkor nem is érez semmit, úgyhogy már épp kezdtem elfelejteni, és már majdnem úgy voltam hogy tetszik egy másik fiú, amikor rám írt, és hosszan elbeszélgettünk, elmondtam neki hogy nem kellett volna írnia, mert már épp kezdtem elfelejteni, erre felháborodást mímelve megkérdezte hogy mert miért akarom én őt elfelejteni, én megmondtam hogy azért mert ő nem érzi azt irántam amit én iránta, erre ő : Én ezt egy szóval sem mondtam... na ez persze újra felébresztette bennem a reményt. Ettől kezdve újra minden nap minimum 1-2 órát beszélgettünk, és többször is célozgatott rá, hogy vonzódik hozzám, kezdtem úgy érezni, hogy megnyílik előttem, említette hogy nem bízik a nőkben, mert már esett pofára és nem szeretne még egyszer. Ezért sem szeretne szerelmes lenni...amikor kettőnkről kérdeztem, mindig terelte a témát. Soha nem mondta el, hogy mit értett a két értelmű mondatai alatt. Amikor megkérdeztem hogy mit érez akkor azt felelte erről nem beszélhet. Egyszer mondtam neki, hogy mondjon 3 dolgot amit szeretne elérni vagy megszerezni az életben és ezt mondta: Nem voltam még a Holdon, nem voltam még egyszerre 3 nővel, és nem voltam még veled...Ő többször is kérdezett az érzéseimről és rengeteget kérdezett arról, hogy mit szeretnék el érni, mik a vágyaim... volt hogy arról beszéltünk hogy majd hány gyereket szeretne és hogy én mennyit...stb. Ekkor ő már kint élt külföldön és csak ritkán jött haza. Mikor hazajött megbeszéltük, hogy találkozunk és ő el is jött értem kocsival, tök jól elbeszélgettünk, haza hozott kért egy (arcra)puszit és azt mondta hogy reméli még találkozunk mielőtt el megy, de ha nem akkor msn en mindenképp beszélünk. Másnap még beszéltünk is pár szót MSN-en, és azóta pedig nem. Már eltelt egy év, és még mindig nem. Valahányszor ráírtam, nem válaszolt. És arra lennék kíváncsi hogy miért nem? Nekem 2 elméletem van és nem tudok dönteni a 2 közül. 1: csak játszott velem. Ezt súgja az eszem 2: Igazat mondott akkor, amikor azt felelte, hogy ő rossz fiú ( mert tény, hogy nem vetette meg az egy éjszakás kalandokat...) és velem nem akarta ezt tenni, viszont nem volt benne biztos, hogy hűséges tudna lenni hozzám , ráadásul ő külföldön is dolgozott...ezért úgy döntött hogy békén hagy, hogy el tudjam felejteni. Ezt súgja a szívem.

Szerintetek mi lehetett az oka?

És miért nem tudta elmondani nekem bármi is volt az?

Jaa és azt ki felejtettem , hogy 4 évig szerelmes voltam belé. Most hogy így egy éve nem hallottam felőle semmit, már kezd elhalványulni az érzés, de félek ha újra látnám minden kezdődne elölről... szánalmas igaz?


2011. jún. 27. 23:02
 1/6 DaVeR válasza:
Szerintem, nem tudta mit érez irántad és a talira bízta mi lesz. De szerintem a távolság miatt esetleg arra gondohlatot nem érné meg az egész. Csak szar lenne idő után. És azért nem ír, hogy jobb legyen. Szerintem azt akarja felejtsd el. Persze lehet játszadozott, de addig jó szerintem amíg úgy gondolod nem akar neked fájdalmat okozni
2011. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki tudja, mi lehet az oka. Próbálj meg túllépni rajta és csak a szépre emlékezni!
2011. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
úristen, ez egy kisregény. ami ennyire túl van bonyolítva, az már eleve nem lehet jó. nézz másfele. nem látod a fától az erdőt.
2011. jún. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy az lenne a legjobb ha nem filóznék ezen és tovább lépnék, de úgy érzem hogy addig nem vagyok képes tovább lépni amíg meg nem tudom, hogy miért így alakult. 4 év szerelem nem múlik el csak úgy hip-hop, pedig az de jó lenne :)
2011. jún. 28. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
keresgélj másfele és ne görcsölj rá. nem kell kizárni a tudatodból, de ne hagyd, hogy mindig rá gondolj! ha keresgélsz másfele, akkor lehet, h találsz is, ha pedig egymásnak rendelt a sors titeket, akkor úgyis összejön!
2011. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, talán tényleg ez a legjobb amit tehetek :)
2011. jún. 29. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!