Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fura sokaknak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fura sokaknak, hogy apukám 29 évesen vette el a 22 éves anyukám a '90-es években? (23/F)

Figyelt kérdés

Anyának számviteles főiskolai diplomája van, apának technikumi végzettsége valamilyen mérnöki fajtából és rohadt jól keres, anyáénak többszörösét.

Anya vízügyi igazgatóságon dolgozik és az mellett hogy 8 órába jár dolgozni, abszolút ilyen klasszikus háziasszony, apa pedig ilyen barkácsolós ezermester. Jól megvannak lassan 30 éve, három gyerekkel. Látom persze barátaimnál, régi ismerősök körében is, hogy sokaknak közel sem ilyen jó a családi élete (nagyon nem), de mondhatom hogy összességében jó családban nőttem fel.


És amikor én is mondom, hogy majd 28-35 évesen akarok családot egy 20-27 éves ÉS nálam 5-10 évvel fiatalabb nővel, akkor sokan csak hülyén néznek, hogy miért.


2017. okt. 29. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők még 30 évesen se találnak senkit, még a kilincset se, ami az utcára vezető ajtóé, ahol vannak a nők, akikkel ismerkedni lehetne :D
2017. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz körökben mozogsz, mert felénk senki nem szól meg senkit azért, mert 5-10 évvel fiatalabb feleséget akar magának. Ez teljesen normális és egészséges. A 25 év azért már necces lenne...


Csak azt nem értem, hogy miért kellett a szüleid végzettségét és anyagi helyzetét is felhoznod, amikor nem ezeken múlik 2 ember boldogsága. Vannak gazdag párok, akik amúgy utálják már egymást, gyerekeiket a dadus neveli és vannak szegények, akik összetartóak és szeretik egymást mind...

2017. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmebéli hiányosságaik miatt.
2017. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az 5-10 évvel fiatalabb feleségen lepődnek meg, és azon is, hogy ezt így előre eldöntötted
2017. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkoriban ez egyaltalan nem volt ritka. Manapsag mar kicsit mas vilag van, ezert furcsa. Keves no akar 20-22 evesen csaladot alapitani, vagy ha akarna is, nincs olyan helyzetben, mert meg tanul, vagy meg egy napot se dolgozott eleteben, nem elt szinte semmit. Persze van ra esely, hogy talalsz egy ilyen lanyt, de eleg kicsi. A 90-es evekben ez teljesen megszokott volt.
2017. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!