Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj sokaknak, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj sokaknak, ha egy nő szeert sorozatokat nézni?

Figyelt kérdés

Én is szoktam, amikor csak úgy ki akarok kapcsolni egy órácskára.

TV-m évek óta nincs, neten nézek, így legalább nem vagyok időhöz kötve.

Fantsay-t meg történelmi témákat feldolgozó sorozatokat szoktam nézni (valóságshow és társai kizárva).

Illetve amit sokan fel szoktak hozni: idegen nyelven is, ha nem is pont az eredeti angol szinkronnal.

Ettől függetlenül szívesen nézek dokumentumfilmet is, illetve rengeteget olvasok, nem zárja ki egymást.


Akkor miért az jut eszébe sokaknak arról, ha egy nő sorozatokat (is) néz, hogy napi 12 órát tesped valami szappanopera előtt?


2017. okt. 13. 15:57
 1/9 A kérdező kommentje:
*szeret
2017. okt. 13. 15:59
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Fogalmam sincs, hogy mire gondolsz és a kérdésed így értelmetlen. Nekem sincs tévém, és én is sorozatokat és filmeket nézek. Soha nem jutott eszembe még az amit te írsz és nem is hallottam még senkitől/senkire.


Ha valaki ilyet mondott neked akkor azt les**rni kell és nem kérdésként ide kitenni :)

2017. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert régen ezt jelentette a "sorozatokat néz", kifejezés. Idősebb korosztálynál ma is előfordul, anyám is, anyósom is már álmából keltve tudná szerintem, hogy hányadik csatornán megy az Isaura tv.
2017. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek baj, az elmehet a banatba, ennyi. Ezer eve nem foglalkozom azzal, kinek micsoda miert baj, hanem leszarom es kesz. Netflixen nezek sorozatokat, van komolyabb, van ami konnyedebb. Ha valaki beszolna erre a szokasomra, annak nem kell velem lennie :D
2017. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nemtom, én még ilyet nem hallottam sose, pedig én is sorozatokat nézek állandóan. Igen, hétvégén van h 12 órát tespedek a netflix előtt, égessetek rommá :DDD
2017. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes, én azt vettem észre, hogy manapság egyre inkább "menő" sorozatokat nézni. Virágzik ez az ágazat, rengeteg a minőségi tartalom (Trónok Harca, Breaking Bad, Stranger Things, és társaik, hogy csak a legnépszerűbbeket említsem), most kb mindenki sorozatokat néz.

Persze ha valaki barlangban él, akkor neki sorozat = barátok közt, ez meg legyen az ő baja.

2017. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Akkor miért az jut eszébe sokaknak arról, ha egy nő sorozatokat (is) néz, hogy napi 12 órát tesped valami szappanopera előtt?"


Gondolom, mindenkinek van ilyen ismerőse...

2017. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez ilyen divat-dolog. Aki pedig divatot követ, annak jó eséllyel nincs egyénisége. :)
2017. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baj lenne ha animéznék? Ha nem, nekem sem gond.
2017. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!