Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket szidalmazó férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket szidalmazó férfiak vajon tudják, hogy azzal, hogy ilyenné teszik ezt a topicot az összes normális lány el fog innen tűnni, aki eddig normálisan írt itt?

Figyelt kérdés

Nekem is ez az utolsó kérdésem az oldalon, többet nem fogom látogatni. Egyszerűen meguntam, hogy hazugnak és minden egyébnek vagyok nevezve, meguntam a farokküldős, fenyegetős üzeneteket. Semmi értelme megpróbálnk segíteni, úgysem akarnak változni.

Az marad, hogy egymásnak irogathatják a kérdéseiket és egymásnak szidhatják tovább a nőket


2017. okt. 29. 17:29
1 2 3 4
 1/39 Lazy Lover ***** válasza:
23%
legalább 1 feminivel kevesebb am is nem kötelezö látogatni az oldalt.........
2017. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Nem is fogom többet :) olyanokra nem pazarlom az időmet, aki minden nőt femináciz.
2017. okt. 29. 17:33
 3/39 Lazy Lover ***** válasza:
10%
by by :*
2017. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
77%

Megyek veled.

Aztán ha nagyon magunk alatt vagyunk, feljövünk az oldalra, hogy ezek még mindig itt nyomják, és visszajön az életkedvünk, hogy legalább mi nem saját magunk vagyunk önmagunk legrosszabb ellenségei.

2017. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%

#3 akarod mondani bye bye? :D

Hasonlóan vagyok amúgy én is, ok nélkül le..rváznak privát üzenetben, egy segítő, empatikus hozzászólasomra reagálva...de képesek itt sírni, hogy nincs nőjük. Így nem is lesz!

2017. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
4.: így van, az elrettentő példa is példa
2017. okt. 29. 17:37
 7/39 A legrosszabb ***** válasza:
38%
Amíg van fecske, addig van fecskeszar, amíg van fecskeszar, addig van fecske is. Amúgy meg senkit sem érdekel a kamus gyászbeszéded, itt fogsz még leskelődni évek múlva is.
2017. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Lazy Lover ***** válasza:
23%
huu de lepontoztak ezek a fecskék :D tuti gabika hű béresei :D
2017. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
79%
Én is veledtartok kérdező, reménytelenné vált ez az oldal már jóideje.
2017. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
16%

Nekem igazából tökmindegy. Túl sokat nem beszélgetek már itt és ismerkedni sem szoktam vagy szándékozom különösebben.

Azt mondják, hogy rengeteg normális lány van itt, mégsem lehet direkt módon ismerkedni egyikkel sem még, ha nem párkeresés vagy szexpartnerkeresés a cél akkor sem.


A beszélgetések megszakadnak mert vagy én nem írok vissza mert nincs igazán kedvem erőltetve fenntartani egy párbeszédet vagy nem halad semerre a dolog. Még azokkal akikkel heteken keresztül beszéltem sem lehetett megbeszélni egy szimpla találkozót vagy akármit. Innentől fogva pedig teljesen mindegy mennyi normális lány van itt, ugyanúgy nem tudom őket komolyan venni pont a fentiek miatt. Nem alakul ki olyan kötelék, hogy érdekeljen bárkinek a távozása.


A többit pedig amit írtál, hogy meguntad a farokküldős/fenyegetős/trágár üzeneteket ugyanúgy le kell szarni. Nekem is írtak már trágár, gyökér üzenetet, első dolgom a "felhasználó tiltása" gomb volt. Nincs energiám habzó szájú idiótákkal vitatkozni, egyszerűen nem érdekel.

Puncis képet meg nem kaptam egyet sem a 6 év alatt csak úgy. :D

2017. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!