Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nekem a fiatalabb pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem a fiatalabb pasik tetszenek és tetszettek mindig is találhatok majd magamnak 4-5 évvel fiatalabb férjet?

Figyelt kérdés

Fiatal fiú, hogy álltok a korkülönbséggel a nő javára? El tudnátok képzelni a feleségeteknek pár évvel idősebb lányt/nőt? Most még nem aktuális, még egyetemista vagyok, csak érdekel a dolog.

23/L



2017. okt. 30. 11:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

#10:

soha meg nem történt? :D

2017. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Kérdező teljesen egy cipőben járunk. Nekem eddig nem jött össze semmi komoly, max. futókaland ilyen fiúval, de nem is várom el egy gólya sráctól, hogy az első dolga legyen barátnőt találni. Később talán lehet. Csak az a gond, hogy mi már lehet 30-on túl leszünk mire egy ilyen srác végez és akar családot alapítani mondjuk.
2017. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
És? A környezetemben szinte mindenki 32-33 évesen szüli az 1-2.gyereket,nekem pont jó ha 30 egynéhány évesen jön az első gyerek.Még én sem végeztem,egy kicsit dolgozni is akarok előtte,ugyhogy 30 körül szeretném az elsőt.Nekem már volt komolyabb fiatalabb fiúval.
2017. okt. 30. 12:12
 14/28 anonim ***** válasza:
Hát igen ráveszem magam de a nő meg épp a legujabb Justin Bieber számot hallgatja fejhallgaton és észre se vesz:)
2017. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
El, imádom a pár évvel idősebb nőket. 29F
2017. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Négy év még nem olyan vészes, de sokkal több már nem szerencsés a nő javára szerintem egy házasságban. Láttam olyat, hogy 10 évvel volt a feleség idősebb és a férje úgy 40 körül már a fiatalabb nők után érdeklődött, ami elég sok konfliktushoz vezetett.
2017. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
9. Nem tudom milyen szerelmesnek lenni, így erre nem tudok válaszolni, nyilván az lenne az etikus ha nem cserélném le.
2017. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nekem a 30 körüli nők tetszenek és tetszettek mindig is.

Viszont nem hiszem, hogy előre el lehet tervezni bármit is. 10 év múlva Európa megszűnik létezni. Eddig nagyon úgy fest.

2017. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ha 30 ávesen akarsz komoly kapcsolatot akkor a srác 25 éves. Ilyen korban az idősebb nők max. szexre kellenek, arra biztos fogsz is találni. Ilyen koromban csak idősebb nőim voltak 5-8 évvel, de eszem ágában sem volt velük komoly kapcsolatot fenntartani. Amikor komoly kapcsolatot akartam akkor már a 4-5 évvel fiatalabbak volt a célcsoport.
2017. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

#16: És a nő nem kezdhet el érdeklődni 10-15 év házasság utan a fiatalabb vagy korosztályabeli férfiak iránt, ha idősebb a férje? Erre is van példa,sőt olyat is hallotta, hogy egy 36 éves nő otthagyta az 50 éves férjét egy 33 éves férfi miatt ,akivel össze is házasodtak.


Kockázat mindig van, egy házasságban az a normális, ha engedékenyek egymáshoz a felek. Ennyi erővel minden évben lehetne cserélgetni a nőket,de a nők is lecserélhetnék egy kis pocak,pár őszhajszal vagy kopaszodás első jeleire a férjüket, hiszen a nőknek is érdekesebb egy izmosabb test, nem kopaszodás, stb. Aki így áll a házassághoz az ne is házasodjon szerintem.

2017. okt. 30. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!