Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nekem a fiatalabb pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem a fiatalabb pasik tetszenek és tetszettek mindig is találhatok majd magamnak 4-5 évvel fiatalabb férjet?

Figyelt kérdés

Fiatal fiú, hogy álltok a korkülönbséggel a nő javára? El tudnátok képzelni a feleségeteknek pár évvel idősebb lányt/nőt? Most még nem aktuális, még egyetemista vagyok, csak érdekel a dolog.

23/L



2017. okt. 30. 11:40
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#16: És a nő nem kezdhet el érdeklődni 10-15 év házasság utan a fiatalabb vagy korosztályabeli férfiak iránt, ha idősebb a férje? Erre is van példa,sőt olyat is hallotta, hogy egy 36 éves nő otthagyta az 50 éves férjét egy 33 éves férfi miatt ,akivel össze is házasodtak.


Kockázat mindig van, egy házasságban az a normális, ha engedékenyek egymáshoz a felek. Ennyi erővel minden évben lehetne cserélgetni a nőket,de a nők is lecserélhetnék egy kis pocak,pár őszhajszal vagy kopaszodás első jeleire a férjüket, hiszen a nőknek is érdekesebb egy izmosabb test, sűrű haj, stb.

2017. okt. 30. 15:30
 22/28 anonim ***** válasza:
Igazad van, de ne felejtsd el, hogy a nőknél ott van a változó kor is a hormonális változásokkal, ami többnyire kihat a szexuális életre is és többnyire negatívan. Egy 45 éves férfinek, ha egészséges, nagyjából ugyananakkora a szexuális igénye, mint egy 30 évesnek. Egy 50 fölötti nőre esetében ez sokkal ritkább.
2017. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Hát én úgy tudtam, hogy a nőknek nő a szexuális étvágyuk a korral,a férfiaké meg csökken,a klimax szó is azt jelent csúcspont vagy valami ilyesmi,és 35-40 felé járó nőktől mindig azt hallom,olvasom,hogy duplájára nőtt az étvágyuk a 20-as éveikhezképest ,de mind1. Azzal sem érdemes leélni egy életet,aki kevesebb szexért otthagy, na meg arról is beszélhetnènk hogy a férfiaknak is elkezd egyszer csökkenni a teljesítményük,ha az étvágyuk nem is, és ha sokkal fiatalabb a felesége az is megcsalhatja fiatalabb,jobb teljesítményű férfival.
2017. okt. 30. 17:22
 24/28 anonim ***** válasza:
46%
Na meg a férfiaknak jobban szokott állni az idősebb kor. Mármint milyen gyakori, hogy 20-25 éves lányok 40-es férfiakkal vannak együtt? Hát én jópárat ismerek és itt is elég sokat olvasni, fordítva csak megdugni akarnak egy "milf"-et vagy max rövidtávú kapcsolatba mennek bele, és választanak utána egy náluk fiatalabbat vagy max velük egy időset.
2017. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem jól tudod kérdező, hiszen csökken a nemi hormontermelésük a petefészek működésének leállásával. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy Neked is igazad van az ellentétes példával, amiből az következik, hogy legoptimálisabb, ha nincs 2-3 évet meghaladó korkülönbség egyik irányban sem. Ha mégis van, akkor szerintem házasságban jobb, ha a férfi az idősebb. Viszont nem érdemes általánosítani, tehát jó lehet egy olyan házasság is, ahol a nő az idősebb néhány évvel.
2017. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
2017. okt. 30. 21:51
 27/28 anonim ***** válasza:

A cikk szerint csak a férfiak felét érinti fiatalabb korban. Nyilvánvaló, hogy az öregedéssel ez bekövetkezik, ezér is jó, ha férj és feleség nagyjából egy időben öregszik meg.

A fő érv viszont, amiért az elképzelésedbe hiba csúszhat, az a családalapítás. Elég ritka manapság az olyan férfi, aki már 25 évesen gyereket, családot szeretne és el is tudná tartani azt. Nem mondom, hogy nincs, de elég ritka. 27 éves voltam, amikor megszületett az első gyerekünk és ezzel a férfi évfolyamtársaim közül az egyik első voltam, aki családot alapított.

2017. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Régi kérdés de hátha elolvasod még kérdező...


Én is abszolút így vagyok mint te. Most 25, a barátom 19. Nem látszik a különbség, sőt, ő valahogy van annyira érett érzelmileg mint én, és sokat megélt már az életben. Az egész mindenki, ismerőseink ki vannak akadva hogy lehetek ilyen ostoba h ennyire fiatal sráccal kezdtem.


Annyit róla h sokkal korábban szóba hozta a babát, összeköltözést mint én. Én szeretnék még várni pár évet, ő nem. És le.kak.álja h mondja neki mindenki h miért van idősebb nővel. Szóval ha kifogsz egy komoly példányt, nem hiszem h gond lesz..

2018. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!