Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire adnátok a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire adnátok a jelenlegi párotok exének véleményére, tanácsaira?

Figyelt kérdés

Jelenlegi barátnőm eléggé érdekes jellem. Nehéz rajta kiigazodni. Így felkerestem az exét h meséljen róla (munkatársam és jóban vagyunk alapvetően). Vele már 2 éve szakított.

Érdekes dolgokat mesélt róla, ami picit elrettentő. De sok esetben nem nézném ki belőle.

Mennyire érdemes elfogadni a tanácsait?



2017. okt. 30. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha én lennék a barátnöd, akkor ez után te is ex lennél!!!!
2017. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

semennyire. tuti nem hallgatnék senkire egy nővelkapcsolatban. ne másnak legyen köszönhető ha belémszeret.

és valljuk be, pont exet kérdezni? sztem a legnagyobb marhaság. miért segítene neked? :D

2017. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően logikus lépésnek tűnik, de roppant rizikós, mert nem biztos, hogy tudod, hogy az informátor őszinte- e, visz- e bele szándékosan szubjektív elemeket, stb. Én inkább a saját tapasztalatban bízom.
2017. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanabból az emberből az egyik kapcsolat teljesen mást hozhat ki mint a másik kapcsolat.


Tehát nem szabad szó szerint venni a kapott információkat a barátnőd személyiségéről. De ötleteket adhat neked a beszélgetés arra, hogy mire figyelj.


Próbáld ugyanazokat a dolgokat amiket az extől hallottál megbeszélni a barátnőddel. Sokkal tanulságosabb ha ugyanazt az esetet két szemszögből is hallod.


Azt ügye feltételezhetjük, hogy az ex se nem akarja visszakapni, se nem gyűlöli, így nem áll érdekében szándékosan félrevezetni.

2017. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Azért ex, mert ő sem tudta kezelni a delikvenst. :)
2017. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen helyzetben nagyon tudni kell szűrni az információkat.

Mert

-lehet hogy az exben van némi harag a nővel kapcsolatban, ezért lehet rosszabb színben tünteti fel mint amilyen valójában. Tehát egy már tönkrement kapcsolat keserűsége is árnyalja az elmondottakat

-lehet hogy direkt el akar riasztani, mert ahogy előttem is írták, miért segítene neked? Még ha jó barát, akkor is...

-lehet hogy vele másként viselkedett a nő bizonyos helyzetekben mint ahogy veled viselkedik.


Bizonyos alap jellemvonásokkal kapcsolatos intő jeleket azonban talán érdemes meghallgatni, elraktározni, tudni róla.


Alapvetően hülyeség ilyesmikről exeket kérdezni. Tapasztald ki te magad, oldd meg a nehéz helyzeteket.

Lehet hogy veled tök jó lesz minden.

2017. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a párom exeit. Ő sem az enyéimet. Szerintem ez így normális. Ha felkeresné bármelyiket ahelyett, hogy velem beszélné meg a dolgainkat, nem lenne a párom többé.
2017. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Egyrészt egy normális kapcsolatban megbeszélnéd vele, nem a háta mögött kérnéd ki az ex tanácsát. Másrészt, ha haraggal váltak el, akkor az ex sötétebben láthatja a nőt, mint amilyen valójában. Na meg mi a bizonyíték arra, hogy nem azért mond direkt rosszakat, hogy megkeserítse az életét, vagy esetleg bosszút álljon olyan alapon, hogy ha vele nem sikerült, akkor veled se legyen jó?


Ha a barátom az exemtől kérne tanácsot, onnantól ő is csak egy ex lenne már. Ez undorító.

22/N

2017. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én párom exe szerintem kissé kettyós. Nem olyan klinikai szinten, de nem is az a fajta, akinek bármilyen szinten érdekelne a véleménye.


Plusz ha az én exemet kérdezné meg valaki, talán valahol joggal mondhatná, hogy egy frigid rideg pitsa vagyok, mivel hogy köztünk annyira elmérgesedett minden, hogy a végén szóba sem álltunk és nem szexeltünk.


Párommal meg minden nap többször már jó ideje, mivel teljesen más az a kapcsolat és a mostani. Nyilván fiatalabb fejjel nem tudtam még mire érdemes figyelni.


Exek véleménye engem kvara nem érdekelne.

2017. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!