Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért gondolja magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért gondolja magát sokkal szebbnek, mint amilyen?

Figyelt kérdés
A férfiak miért bókolnak ok nélkül a kevésbé szép nőknek is?
2017. okt. 30. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Ne irigykedj rájuk!

Inkább lássa magát jobbnak, mint rosszabbnak!

Megkeseredett emberekre vágysz magad körül? :)


22/N

2017. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Rengeteg olyan nő is van, aki önbizalomhiánnyal küzd és sokkal rondábbnak gondolja magát, mint amilyen. Valahogy őket nem szoktátok észrevenni, lehet pont a hiú lányok tetszenek nektek? Hm.
2017. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

engem az önbizalom hiányosok és a beképzeltek is nagyon zavarnak

mondjuk exem kezdetben önbizalom hiányos volt aztán eléggé beképzelt lett :D egyik sem jó


sokan alapjáraton magukról többet képzelnek, de van aki a kapott bókoktól boostolódik fel ennyire

2017. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod, hogy "ok nélkül" bókolnak nekik? A világ attól szép, hogy mindenkinek más az ízlése. Nehogy már ha neked nem tetszik egy nő, akkor más férfi se bókolhasson neki... Vagy a te ízlésed egyetemes, minden más férfira is kiterjedő? :DDD
2017. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szebbnek lássa magát, mint csúnyábbnak. Az önbizalomhiányos emberből árad a negatív kisugárzás, ami baromira nem vonzó, vagy tévedek?
2017. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Én nem gondolom magam hű de szépnek, de szóban csak a pozitív tulajdonságaimat hangoztatom, mivel én is utálom hallgatni az önbizalomhiányos embereket, hogy jajj én olyan csúnya vagyok, közben csak azt várja, hogy dicsérjék. Az is kva idegesítő, ha bókolok valakinek, és képtelen megköszönni, csak mondja h jajj nem is, én olyan csúnya vagyok.
2017. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel ritkan talalkozni. Inkabb kevesbe szepnek szoktak gondolni magukat. Es ok nelkul nem bokolnak senkinek, biztos lehetsz benne hogy az adott ferfi szepnek talalja ha bokol neki.
2017. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még megjegyeznék, hogy az, hogy valaki elfogadja magát nem egyenlő azzal, hogy szebbnek látja magát, mint amilyen. Sok bókot kapok, alapvetően dekoratív nő vagyok, de nem vagyok azért egy Angelina Jolie. Tudom, hogy nem vagyok jajj de gyönyörű nő, viszont én teljesen meg vagyok magammal elégedve a hibáim ellenére is. Nem gondolom magam szebbnek, mint amilyen vagyok, ettől függetlenül biztosan így hat néhány embernek, aki nem tudja mi az egészséges önbizalom...
2017. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Mert a ferfiak kanosak, es naluk nincs az, hogy szegyen sok not megdugni, igy kapjak a nok orrba-szajba a pozitiv visszajelzeseket, amik azt ereztetik veluk, hogy jo nok.
2017. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A nők igen döntő többsége pont hogy alábecsüli magát, az más kérdés hogy ezt fellengzős, kivagyi stílus mögé tudja bújtatni néhány, de mi mind jobbára úgy működünk hogy állandóan feszülunk rá, elég jók vagyunk-e (s a válasz belül általában a 'nem').


A férfiak bezzeg :) Nem azt mondom hogy ott aztán senki se kételkedik, de gyakoribb hogy min 1 aspektusának az életnek túlbecsülik magukat, és sokszor be is jön, pl. előléptetésnél... :)


Egyébként kérdező, a szó amit keresel - önbizalom.

tehát - sok nőnek miért van túltengő önbizalma? Miért ne legyen, kérdem én? :D

2017. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!