Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy mindenki másra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy mindenki másra gondol közben?

Figyelt kérdés
Exem rám gondol szex közben mikor az újdonsült barátnőjével van.A szeretőm rám gondol otthon közben.Én mikor a szeretőmmel vagyok az exemre gondolok közben.Mivel mindkét nő tudja ki vagyok,azoknak is eszébe jutok sokszor.Mindenki gondol mindenkire,csak nem arra akire kellene.
2017. okt. 30. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Én is rád gondolok.
2017. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-es,köszönöm,akkor bővült a kör :D
2017. okt. 30. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én párom meg rád gondol, te meg rám, ez tegnap derült ki.
2017. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez arra utal, hogy egyik kapcsolat xarabb, mint a másik.
2017. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Normalis, bizonyos kozossegben.
2017. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na és jó is a szex? Én, mindegy kivel, párommal, szeretővel, egy éjszakás, akár mi, csak is az adott személyre tudok koncentrálni. Soha nem jutott más eszembe.
2017. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bennem van a hiba, de én csak arra a személyre tudok gondolni akivel épp vagyok.
2017. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb kapcsolatban előfordul.
2017. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem arra figyelsz, akivel szexelsz akkor mi értelme? Pont ez lenne a szex lényege. Nem az, hogy "de jó, szexelek valakivel", hanem hogy VELE szexelek. Ennyi erővel cseréljetek meztelen képeket és "segíts magadon, isten is megsegít" alapon inkább rejszoljatok a másikra gondolva.
2017. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Két ember is összerakta neked a választ:

1. Szar kapcsolatban vagy

2. Rossz a szex


Hát nem irigyellek barátom...

2017. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!