Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet valakit úgy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet valakit úgy az emberfia (lánya) hogy nem ismeri az illetőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy annak ellenére hogy nem ismer valakit az ember érezhet szerelmet? Egyébként egy helyen dolgoznak látják egymást de nem sokat beszéltek eddig, ha mégis akkor csak munkáról. Tanácsot kért tőlem egy barátom de én sem tudtam neki választ adni és gondoltam megkérdezem itt.

Tehát érezhet a barátom szerelmet vagy az kizárt és csak egy erős szimpátia amit érezhet?

Köszönöm a válaszokat!


2017. okt. 30. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha még csak alig beszéltek egymással, én azt mondanám, hogy inkább vonzódik hozzá.
2017. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, ez csak vonzódás, és nem szerelem. A szerelem teljesen más, ott nagyon sok mély kommunikáció és érzelem szükséges.
2017. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez platoi szerelem. Az illeto meg nagyot is csalodhat ha megismeri az “imadottat”. Olyat lat bele akit latni akar.
2017. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül,hogy csak keveset beszélnek egymással és nem ismerik teljes mértékben egymást (azért valamennyire csak ismerheti ő az adott személyt már ha elkezdett vonzódni hozzá...) - miért ne érezhetne valaki a szerelemhez hasonlót a másik iránt? Nem tudjuk megmondani,hogy kiben milyen folyamatok játszódnak le,hogy pontosan mit is érez a másik iránt.

Az biztos, ha egy ideje csak őt látja, szinte minden nap gondol rá,eszébe jut sok mindenről, sokszor pozitív értelemben véve zabarba kerül a másik jelenlététől, akkor szerintem a barátod azon az úton van, hogy könnyen (reméljük nem viszonzatlanul) szerelembe eshet a jövőben, hiszen a vonzalom és a szimpátia a szerelemmel együtt jár.

2017. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Produkálhatod a szerelem érzését (vagy ahhoz nagyon hasonlót), de ebben az esetben tudnod kell, hogy egy elképzelt képbe szerettél bele. Minél előbb ismerd meg, és ne társíts hozzá számodra vonzó tulajdonságokat csak úgy!


22/N

2017. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!