Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet még? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, barátok voltunk. Nagyon közel álltunk egymáshoz, tudtuk egymás problémáit, vágyait, de a mindennapjait is. De valahogy mindig egy kicsit több volt köztünk. Többször csókolóztunk stb.. Én lassan beleszerettem, és ha minden igaz ő is elkezdett érezni irántam. Mondta hogy szeret, megcsókolt, megvígasztalt (Aznap sok problémám volt, anyukámmal kapcsolatban) és valahogy pontosan tudta mit kell mondania. Tulajdonképpen úgy kísért akkor haza mintha egy pár lennénk. Valahonnaninnen romlottak el a dolgok, mert én nem tudtam hogyan is érez irántam, vagy épp hogy én mit akarok. Szóval Továbbra is úgy viselkedtem vele mint addig, barátként. Amúgy is szeretünk csipkelődni de azt hiszem akkor túllőttem a célon. Megsértődött, Késöbb is nen egyszer veszekedtünk, míg végül addig fajult hogy nem beszéltünk több hónapig. Most viszont megint beszélünk, találkozunk. Megint megcsókolt. Engem nagyon felkavart, sírni kezdtem és elmentem persze utánamjött, de nem is nagyon tudtam megfogalmazni mi bajom. Őszintén szólva akkor épp beütött minden... Családi, egyéni problémák, meg aztán ő is.

Szeretem őt... Mennyi rá az esély, hogy most már egyáltalán nem jelentek neki semmit, és csak jó szórakozás vagyok, Vagy voltam mindig is? Volt egy rossz tapasztalatom amíg nem beszéltem vele. Az a srác rendesen kihasznált, nekem mg kb mindegy volt. De nm bírnám ki ha olyasvalakivel is így járnék aki iránt Ennyi mindent érzek..


2016. dec. 4. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A srac szorakozik veled . Nem szeret,ez kiderul a viselkedesebol.

N

2016. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire jóban voltatok, akkor nem használ ki. Ha tényleg barátok voltatok, akkor azért az tartósabb.
2016. dec. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!