Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elfogadható korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok, a srác, aki bejön 28.

Szívesen megismerném jobban, de nem tudom, hogy rá merjek e írni, elsősorban a korkülönbség miatt.

Szerintetek nem gáz, ha a csaj ír rá a pasira?



2017. okt. 30. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem vészes ez a korkülönbség. Ráírhatsz a pasira, nem gáz kezdemenyezni csajként se.
2017. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem vészes, a lényeg hogy meglegyen a közös szikra, meg az összhang, a korkülönbség az édes mindegy.
2017. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gaz. Koztunk is 8 ev van... ;)
2017. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha gyerekes vagy s ő komolyabb, akkor ne álmodj semmit se.

Egy szinten vagytok, próbálkozhatsz...


Engem biztosan zavarna e korban egy "kisgyerek" közeledése...

2017. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 4 Amíg nem ismeri meg, addig honnan tudja milyen szinten van?


Semmi gáz nincs benne, próba cseresznye! Több ilyen lány kéne.

2017. okt. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk 11 év van a férjemmel, 18 és 29 évesek voltunk, amikor összejöttünk. Eltelt 10 év, soha egy percig sem okozott problémát a korunk. :)
2017. okt. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 5


Ha van egy kis emberismerete és nem csak kilát a fejéből álmodozva, akkor megtudja ítélni.

Öltönyös ügyvéd kinézethez kétlem az iskolatáskás-infantilis kék hajú kislányt bár e beteg világban...

Persze, lehet melós cuccban a srác mentős...stb.


Látható egy emberen, milyen "féle" személyiség.

De, hogy értsed...Kertészkedő Józsikának is tetszik Miss universe, de esélye annyi, mint politikusnak tisztességre...nulla.


Próbálkozzon, aztán kiderül...

2017. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem rá nézve gáz lenne. Te inkább keress valami hozzád illőt korban, majd 5 év múlva nem lesz sok az a 8 év, most még az.
2017. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Attól, hogy valaki fiatal még nem biztos, hogy gyerekes a gondolkodása. Illetve egy idősebb embernek is lehet gyerekes a gondolkodása / viselkedése.

2017. okt. 31. 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ti nem bánjátok...

Amúgy szerintem teljesen jó, szerintem okés így ez a korkülönbség.

Amúgy szóval,hogyha ti nem bánjátok, akkor nem tök mindegy másoknak a véleménye? Hát ti döntésetek, nektek megfelel, boldogok vagytok, akkor ki van pipálva, ozt kész:)

2017. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!