Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja sok pasi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok pasi, hogy az egyetemista lányok élete csak bulizásból áll?

Figyelt kérdés

Mármint, leginkább a bölcsészlányoké.

El nem tudom képzelni, mikor tudna bárki is bulizni, amikor egy hétre egy tárgyból 800 oldal van feladva elolvasni, feldolgozni (esetemben idegennyelven). És ez csak egy tárgy volt, miközben egy héten van 8 különböző, és óráról órára készülni kell.

Illetve van emellé még más dolga is az emberek nagy részének (munka, háztartás).


Akkor honnan jött ez az általánosítás?


2017. okt. 31. 15:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

Onnan, hogy az embereknek vannak tapasztalatai, és ez így van. Magam is így gondolom, hogy a bulizáson kívül nincs sok dolguk. Valahogy úgyis átmennek a vizsgákon, azt ennyi.


Általában azok a lányok kivételek, akiknek a szüleik nem milliomosok, és ezért DOLGOZNIUK kell a suli mellett.

2017. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Mert szeretnek általánosítani kevés ismerősöktől hallott infóból...
2017. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Akik ezt gondolják, valószínűleg sosem voltak egyetemisták. Én most végeztem és pontosan tudom, hogy valóban van egy réteg, akiknek a bulizásról szól az egyetem (miattuk általánosítanak sokan), de vannak, akik pedig nagyon is komolyan veszik, illetve átmenetek is léteznek, mint amilyen magam is voltam. Persze nyilván ez egyetemenként változó, de mindenhol vannak követelmények, az u.n. büfészakokat is csak tanulással lehet elvégezni.
2017. okt. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

Voltam én is egyetemista és minden szakról szarásig voltak a szórakozóhelyek fiúkkal-lányokkal vegyesen. Szerintem inkább arra hajt csak mindenki, hogy átbergődjön mindenen és legyen papírja. Ha 0-24-ben kéne tanulni hozzá, nem lenne egy diplomás sem. Ennyi.

31/f

2017. okt. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
Azért, mert látnak párat, akiknél ez megy. Igen, minden szakok vannak olyanok, akik csak presztízsből járnak egyetemre vagy tojnak bele, nem tanulnak, és folyamatosan bulikáznak. De azért ez még bölcsész szakokon sem így megy a legtöbbnél. Én bölcsész szakra, de nem székmelegítős szakra/egyetemre jártam (nyelvszak), hülye órarendünk volt, rengeteg tanulnivaló és házi. Még akkor sem lett volna időm folyamatosan bulizni menni, amikor nem dolgoztam mellette. Más kérdés, hogy szabadidőmben is inkább mást csináltam, mint dizsiztem.
2017. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
mert hülye általánosítás és ennyi
2017. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem onnan, hogy az egyetemisták ténylegesen gyakrabban járnak szórakozni, nem lehet állandóan a könyvek felett ülni, be lehet tőle csavarodni.

Azt megkérdezhetem, hogy néz ki az a 800 oldal? Számomra elég elképzelhetetlen, hogy annyit hetente győzni lehessen. (Szintén egyetemista vagyok, külföldi erős egyetemen, reál szakon.)

2017. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Két könyv, ami egyben 800 oldal. Ehhez jön még a tankönyv idevágó része, az is van olyan 10-12 oldal.

Múlt csütörtökön kaptuk fel, holnaputánra kell elolvasni.

2017. okt. 31. 16:25
 9/21 A kérdező kommentje:
Amugy kicsit száraz, középkori történelem, nem regény vagy ilyesmi (bár irodalomból azt is kapunk hetente 1-2-t)
2017. okt. 31. 16:27
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Unalmas már ez az állandó bölcsészlányozás.
2017. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!