Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a párommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal, ha ezzel halálra idegesít?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy folyton ölelkezni akar és ha hagyom, hogy megöleljen akkor utána 10-15 percig csak szorongat és nem enged szabadulni akkor sem ha rászólok, hogy engedjen. Nagyon fárasztó tud ez lenni.
2017. okt. 31. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Igen, nekem is volt ilyen, nagyon bosszantó tud lenni
2017. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Huhh, micsoda problémák.
2017. nov. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Én imádnám! Tényleg. Sajnos nekem a párom pont ellenkezője. Rám se rakja a kezét mikor átölelem. Meg pár mp után eltol. Rossz érzés ám.
2017. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Élvezd ki ezt az időszakot. Csak pár hónapig tart, aztán elvétve lesz 1-1 gyors ölelés. Én nagyon szerettem az ölelésben "összeforrni" a férjemmel. De ez tényleg csak pár hónapig tartott, aztán elkezdett tőlem távolodni. Bármit megadnék, hogy még egyszer hosszan megöleljen.
2017. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Heart of Darkness ***** válasza:
86%
Nem tudom, én nagyon örülnék neki, hogyha lenne valaki akitől 10-15 perces öleléseket kapnék, de nyilván nem mindenki igényli az ilyesféle testi kontaktust. A legjobb amit tehetsz, hogy beszéltek róla és találtok valami közös nevezőt. Nekem régebben tetszett egy lány és ő is hasonlóan volt az öleléssel, nem szerette túlzásba vinni, de megbeszéltük, hogy mennyi a számára még az ami nem zavaró. Utólag belegondolva így több mint egy év távlatából már szánalmasnak érzem, hogy születésnapomra plusz öleléseket kértem tőle. De mindegy is.
2017. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, ötös, szerintem nagyon édes hogy plusz öleléseket kértél :))

Kérdező, sajnos én nem tudok azonosulni a problémával, én imádok ölelkezni és szerencsére a párom is szeret - általában :) Van, hogy neki is terhére van. Akkor nem nyüstölöm, csak annyit szoktam mondani, hogy majd szólj, ha mehetek ölelgetni meg bújni, és így be tudjuk pótolni.

Neked sosincs hozzá kedved? Vagy csak kifejezetten mindig akkor nem, mikor ölelni próbál?

2017. nov. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretet nyelve az érintés!


Gary Chapman: Egymásra hangolva című könyvét olvasd el.

Házassági tanácsadó. És pszichológus.


Ebben a könyvében leírja az öt szeretet nyelv miben létét, és az emberek közötti kommunikációs gátakat emiatt.

Neked nem érintés a szeretet nyelved gondolom, és így neked ez terhelő. Gondolom valami más szeretet nyelvben még azonosak vagytok a pároddal és abban találkoztok általában. De neki ez is fontos.

Olvass utána tényleg. :)

Ha megérted, akkor sokkal egyszerűbb lesz, és annyira nem fog már idegesíteni. Kezelni is könnyebb úgy a problémát, ha tudod, hogy miből fakad. Mert ez csak a tünet, amit Te látsz.


JM!

21 F

2017. nov. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Nalunk hasonlo a puszikkal,a parom nem erintesparti,en nagyon,napkozben nem er hozzam,igy jovo augusztusi puszielolegeknel jarunk.Mindig odamegyek es elmondom neki h tudom h ciki de megkaphatnam elore a valentinnapi adagomat?a nonapit,a szulinapomet stb?rohog es osszepuszilgat h hat persze.De tudom h alapbol nincs szuksege ra,en meg belehalok ha nem fogdoshatom. Beszeljetej meg h kinek h jo es hozzatok ki egy kompomisszumos allapotra!
2017. nov. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ha túlzásba viszi az tényleg nem jó, viszont nem ördögtől való ez.

Én örülnék neki, ha lenne már egy lány aki ölelne.

24/F

2017. nov. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Kedves előttem írók, azzal nem segítitek a kérdezőt, hogy arra vágytok, amire ő nem.

Szerintem egyszerűen csak mondd meg neki, mi az álláspontod. Nem baj, ha más a "szeretetnyelvetek", ezeket a dolgokat össze lehet csiszolni. Az viszont nagyon nem jó, hogy a párod akkor sem áll le, amikor kéred. Szeretet kifejezési igényektől függetlenül a másikra való odafigyelés és az erőszakmentesség alap dolog.

2017. nov. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!