Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A genetikailag vékony nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A genetikailag vékony nők mindig előnyt élveznek a teltekkel szemben?

Figyelt kérdés

Vannak lányok, akik akármit, akármennyit esznek, nem tudnak 40-45kg fölé menni. Voltak ilyen ismerőseim. 165cm, 40-45kg, törékeny testalkat. Akáhová mentünk együtt, mindig megjegyezték nekik, milyen szép, milyen jól formában tartja magát, miközben a többszörösét ette annak, amit én, gyorskaja, egy doboz nutella vacsora helyett....edzés meg nagyon semmi, volt, egyikük tornából is felmentette magát, ne kelljen átöltözni (középiskolás évek).

Ilyen alakkal rendelkeztek anno 16 évesen, illetve most (24) is:

[link]

[link]


Én sajnos mindig teltebb típus voltam, holott volt idő, amikor sportoltam, ill az iskolai tornaórákat is komolyan vettem (legjobb kosárlabdások közt voltam számontartva az évfolyamban).

Ennek ellenére hiába fogytam le, nem lettem törékeny, hiába nyomtam már alig 50kg-t.

Maradtak a nagy mellek, vastag combok, széles csípő.

Ilyen alakot tudtam elérni, de vékonyabbat soha:

[link]


Sokan valamiért mégis tagadják a genetikát, mint tényezőt a vékonyságban...


2017. nov. 1. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Orulj neki.. En 163cm vagyok 48-50kg nagyobb mellem van mint amit elsok kozott linkeltel vekony vagyok de formasan viszont jobb szeretnek 55kg lenni de sajna akarmennyit eszek nem hizok :( a te testalkatod szerintem teljesen rendben van 26N
2017. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a 3. alak nagyon bejön, szerintem nincs ezzel gond.
2017. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem/keveset esznek illetve hánytatják-fosatják magukat.
2017. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked testkep zavarod van, valoszinuleg valamilyen etkezesi zavarral tarsitva, mert ha 50 kilosan (hacsak nem 120 centi magas vagy) teltnek, itt-ott vastagnak latod magad, az egyszeruen nem normalis es lehetetlen.
2017. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen barátnőm, semmit nem sportol, mégis futnak utána a helyes pasik, leszólítják, keresik a társaságát, engem meg max akkor vesznek észre, amikor kiderül, hogy jó a személyiségem, humoros vagyok, lehet velem beszélgetni :(
2017. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

170cm vagyok, anno 50kg-hoz voltam 90-61-91, 49cm-es combokkal.

Azaz messze nem olyan, mint a fenti 3 kép. Azóta meg sajnos vissza is szedtem a kiindulási súlyt, mert egészségügyi gondjaim lettek (kimaradó menstruáció, állandó ájulás)

2017. nov. 1. 16:01
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok... Soha nem hanytattam vagy fosattam magam.. Nem tehetek rola h nem hizok pedig hidd el mindent elkovettem mar.. Alakara olyan vagyok mint Britney spears az Im slave for u cimu video klipben. Sztem telleg van ebbe valami h genetika..
2017. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem mind3 alkat tetszik, minden nőben van valami szépség.

22F

2017. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Olyan téren előnyt élveznek, hogy a vékonyabb nők a legtöbb férfinak kívánatosabbak, mint a teltkarcsúak (a telt, molett meg mégannyira nem)

Bár itt a 3-as képen semmi baj nincs szerintem az alakjával, szóval ha ilyen vagy kérdező akkor nem kell aggódnod.

Mondjuk én sem értettem sose hogy mások hogy nem híznak annyit, pl exbarátnőm is volt hogy egy egész nagytábla (a 300g-os) milkát egybe betolt, meg az 1kg vödrös joghurtot egy ültő helyébe megette és semmit nem hízott...

Bár állítólag az inzulintermelésnek van ehhez köze, de nem vagyok szakértő XD

2017. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

Én egyáltalán nem olyan vagyok, mint az általad linkelt vékony lányok. Közepesen edzett testem van.


Felsőtestem kb. ilyen:

[link]


Deréktól lefelé pedig ilyesmi vagyok:

[link]


Soha az életben nem gondolnám, hogy egy 45 kilós, lapos gebe előnyt élvezne velem szemben.


Ha elégedetlen vagy az alakoddal, tegyél érte, hogy megfelelj saját magadnak! Ne a mérlegnek higgy, hanem a tükörnek, és ne próbáld magadat azzal igazolni, hogy csak az egészséged árán vagy képes változtatni.

Ha állandóan elájultál, akkor valamit borzasztó rosszul csináltál, közöd nem volt az egészséges étkezéshez.

A válaszok pedig nem fognak megerősíteni, hiába tetszik sokaknak az alak, amiről azt mondod, hogy a tiedre hasonlít. Ez egy ócska és nagyon nem hatékony módja az önbizalom építésének. Nem bántásból mondom, én is átmentem ezen, én is írogattam ilyen kérdéseket.

Amióta életmódot váltottam, azóta semmi ilyen problémám nincs, sanyargatás nélkül hoztam össze olyan alakot, amivel végre jól érzem magam. És teljes mértékben lesz.arom, hogy van olyan, akinek mégsem én tetszem, mert én magamnak így tetszem, és sok férfinak is.

Ajánlom neked is a helyes táplálkozást és a sportot, egészen új dimenziókat tud megnyitni testileg-lelkileg.

2017. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!