Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha teljesen megaláztak a lányok egy plázában? Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Mondom hogy történt. Mozgolépcsőn beállt mögém 2 lány, a következő beszélgetés zajlott le:


A: Ez jó pasi

B: Fúj dehogy

A: Hát jobb mint amit te néztél a telefonos boltba

B: A faxt

A: De jobb

B: NEM!

A: DE!


Kb 16 évesek voltak



2017. nov. 1. 21:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ebben semmi megalázó nem volt, szóval vagy valami szar troll vagy, vagy valami elképesztően túlérzékeny mimóza.
2017. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem olvasok egy embertelen durva alázásról, ehelyett azt látom, hogy az egyik csaj jó pasinak talált :(


Ennek te inkább örvendezzél, én meg nem ugrok be ezentúl minden félrevezető kérdésnek hogy elolvassam...

2017. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Te mindig ilyen tutyimutyi vagy?


Én leszólítottam volna azt, akinek bejövök, hátha lesz valami :)

2017. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
43%

Én nőként átérzem a helyzeted, mert voltam már így.


Két srác direkt félhangosan méregetett és beszélgetett rólam.


-nézd má milyen jó nő!

-hol? Ja nem rossz.

-jó lábai vannak!

-dehogy, férfias a bokája, akár az enyém is lehetne!

-höhö tényleg..


Röhögtek és többet nem néztek rám.


Nagyon nagyon ciki volt, kb 3 méterre álltak tőlem, majdnem elsüllyedtem. Gimnazista voltam, a táskámmal gyorsan eltakartam a lábam.

2017. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Éron91 ***** válasza:
Nagyfiúként is viselkedhettél volna és elővehetted volna a gatyádból a szerszámod és lehugyozhattad volna azokat akik így beszéltek és azt amelyik megvédett randira hívhattad volna! :D
2017. nov. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!