Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre kevesebb a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevesebb a normális, értelmes beszélgetésre képes lány, ez miért van?

Figyelt kérdés
Egyre jobban azt tapasztalom, hogy eltűnnek az értelmes lányok, rengeteg a plázapicha, buta, pénzéhes, felelőtlen lány. Hol tudnék olyanokkal ismerkedni, akikkel tartalmasan lehet beszélgetni?

2017. nov. 2. 10:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Érdekes, én sosem szoktam ezen panaszkodni, főleg nem olyan néven, hogy “manapság mindenki”... Régebb is az emberek többsége tanulatlan volt, nem mindenki járt iskolába, csak papok, nemesek és királyok leszármazottjai, az meg nagyon kicsi arány volt a földművesekhez képest:D. Aki művelt, értelmes volt, az hozzájuk hasonlókkal cseverészett, nem foglalkozott a “többséggel”:D Pedig nagyobb számba lehetett többségről beszélni.

Én néha annak is örülök, ha 1 emberrel elbeszélgetek, akivel lehet, sok ideig eltudok témázgatni 1-el is bármiről, minek a többség????? Sok értelmes ismerősöm is van és rájuk koncentrálok, nem értem milyen baja lehet annak, aki idiótákkal foglalkozik és nyavalyog.

2017. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Helloka. Nagyon érdekel hogy honnan latod egy csajrol h "buta" nem egy ertelmes lany?

Mert enis igy latom h a csajok 90%at a pénzes sracok akik nagyjabol jol neznek ki egy kis beszelgetes utan- ha van egyaltalan beszelgetes..agyba tudjak vinni.

Rólam érdekes eddig minden srac azt mondta h ilyen jol mint velem senkivel nem tudott elbeszelgetni mert nem vagyok az a tipus aki azt csinalja amit a tomeg , hanem van tartasom.

Tehat a kerdes a kerdezotol ha itt tartunk : te honnan veszed eszre leginkabb ??

2018. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!