Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos segítesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki tudna segíteni mert egyszerűen nem megy a csajozas,nem merek oda menni valakihez nem vagyok magabiztos meg semmi egyszerűen bamba vagyok😔😔 Vagy lehet az a baj hogy most 16 éves vagyok és 100 kg.Ez lenne a baj ?

2017. nov. 2. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Haver én segítenék de én is béna vagyok. Atért küldöm a pozitív energiát!
2017. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudok segíteni mert nem tudlak 190 centissé és jóképűvé varázsolni. Kigyúrni viszont ki tudod magadat.

Ezen felül pedig tanulj, legyen jó szakmád, keress sokat rengeteg nőt megkapsz ha tele lesznek a zsebeid és izmos vagy.

2017. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Telepátiával hívtam Tihanyi Tamást. Küldi a tököket. Tedd a kezed a modemre!
2017. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, fogyhatnál kicsit. Csak kezdj el odafigyelni a kajára és kezdj el mozogni. Nem kell egyenlőre gyúrni, csak bringázz, ússzál, fuss. Amint elkezdenek lemenni a kilók és jobban érzed magad a bőrödben, megnő az önbizalmad is és merni fogsz nyitni a csajok felé. Ne add fel és ne bambáskodj, hanem vedd kezedbe az életedet most!!!
2017. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszabb ***** válasza:
#3: Csatlakozom Odinnal, a boszorkány főpappal.
2017. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress egy személyi edzőt! Keress hobbikat. Nem kell túl aranyosnak lenni a csajokhoz. Ne érezzék azt h félsz h nem fogadnak el.
2017. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudsz élően beszélni.

Csak szívből kéne beszélj.

Csak személyiség számít.

2017. nov. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnekinek aki eddig irt és próbálok nem bamba lenni
2017. nov. 3. 08:44
 9/9 Éron91 ***** válasza:
Nem tudom hány centi vagy de az a 100kiló kicsit soknak tűnik. Kardio edzés és mindenfajta edzést javaslok. Küzdősportot mindenképp ajánlom kicsit fegyelemre is tanít. MMA, Thaibox K1. Nem vernek szét ha kezdő vagy de sokat fogysz és megtanulod megvédeni magad és a jövőbeli barátnőded. Ami a bambaságot illeti ott pedig kell egy bevett duma és magabiztosabb lehetsz. Extra legyen ne kávézni,vacsorázni,moziba hívd. Tűnj ki a tömegből. Utoljára egy lányt akit elhívtam randizni őt kisoroszlánokat simogatni hívtam el. Ezzel ki tudsz tünni a tömegből és ha megvan a duma gyakorolhatod és egyre magabiztosabb lehetsz. Sok sikert
2017. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!