Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség kellene külső szemlél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kellene külső szemlélőktől! Segítesz?

Figyelt kérdés

A történet a következő.

Van egy férfi és vagyok én. Mind a ketten párkapcsolatban élünk (értelem szerűen nem egymással). Mind a ketten többet érzünk egymás iránt mint barátság, de azt is tudjuk hogy nem lehet közöttünk semmi. 5 hónapos huza-vona után elcsattant közöttünk egy csók. Ami nem is olyan "érdekes", hanem ami azután történt. A csók után a srác annyit mondott hogy köszönöm és elindult vissza a szórakozó helyre. Én cseppet meglepődtem majd egy kínos mosoly után én is elindultam mellette vissza. Nekem az a köszönöm volt nagyon furcsa és az egész szituáció. Neki meg a mosoly nem tettszett mert azt hitte hogy kinevettem. Most nagyon nem értek semmit. Én túlzom a dolgot agy szerintetek is valami nem stimmel? Külső szemmel ti ezt hogy látjátok?


2011. júl. 10. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van párod miért kell vele foglalkozni? ÉS miért nem lehet VELE megbeszélni?
2011. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltunk mindent, hogy távol tartsuk magunkat egymástól de nem sikerült. Nem volt eltervezve hogy történni fog valami, mert akkor tuti nem így alakul. És miért nem lehet vele megbeszélni? Hát azért mert nem hívhatom fel és nem is tudunk most találkozni mivel mind a ketten a párunkkal vagyunk. Leghamarabb kedden találkozunk addig viszont csak kattog az agyam. Azért kérdeztem meg itt, hogy Ti külső szemmel hogy látjátok mert kedd még nagyon messze van!
2011. júl. 10. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már végyott nagyon erre a csókra és örült hogy megkapta,ezért köszönte meg!
2011. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene negatívan vedd a köszönömöt, mert szerintem semmiképp sem az. Hát, nem tudom, mennyire vagy meg a hivatalos pároddal, de ha már mások után néztél, akkor... nem elítélni akarlak, mint az első kommentelő, hanem hallottam egy olyat is, hogy ha beleesel másba, akkor az elsőt nem szeretted eléggé. De ez csak egy olyan dolog, ami nem mindig érvényes. Szerintem annyit csinálj, hogy komolyabban próbálj magadba nézni, hogy mennyire érdekel téged ez az illető, mert az is megesik, hogy valakit csak a "Tilos" csal, mert annak mindig édesebb az íze. Lehet, hogy a messzebbre menéssel kockáztatnád a biztost a bizonytalanért. De annyi bizonyos, hogy ezt meg kell beszélnetek.
2011. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!