Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha hamisítvány Rolex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha hamisítvány Rolex órám van akkor egyből le lennék írva nálatok? 20/F

Figyelt kérdés
Nem menőzésből viselem csak azért mert jól néz ki. Egy tök egyszerű modellről van szó semmi arany szín meg ötven segédszámlap.

2017. nov. 2. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
férfiként is idiótának tartalak :D
2017. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy észrevenném, akár hamisítvány, akár valódi.
2017. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem venném észre, nem értek hozzá. Lényeg, hogy neked tetsszen.
2017. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, az olyan lánnyal nem vesztesz sokat, aki az órád alapján utasít vissza.

Egy normális nőnek, nem az anyagiak, hanem a belsőtulajdonságok számítanak. Sajnos, eléggé felszínes és anyagias a világunk. Hülye média, is ezt tukmálja az emberekbe.


F

2017. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Akkor viszont nem, ha simán csak lenne egy olcsó és szép órád, de nincs rajta ilyen kamu márkajelzés.

2017. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerinted hányan vennék észre, hogy nem valódi? Még a Rol3x is elmenne.
2017. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Persze ez elég ciki.

Ahogy valaki írta, egy egyszerű olcsó óra jobb, mint egy ilyen "hátha valaki azt hiszi igazi"

2017. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

A Repliki gáz, mindegy háby éves vagy.

Inkább vegyél egy olcsóbb órát, de ne Rolix és társait. Senki nem fog kinézni.

2017. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nálam úgy lennél leírva, hogy végre egy normális ember, aki nem hülyeségekre költi el a pénzét (félreértés ne essék aki ebben leli örömét nyugodjon meg nem sértésből írtam nyugodtan vehet eredeti gyártótól származó dolgokat)
2017. nov. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem minden hamisitvany ilyen proli dolognak szamit. Tobbnek akarsz mutatkozni annal, ami vagy kb. Kulonosen nevetseges ilyeneket latni, hogy ulnek a bkv-n a "Rolex" oraikkal :"D.
2017. nov. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!