Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom aggódni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni a barátnőm exe miatt?

Figyelt kérdés

Igazából még nem a barátnőm, de kezdünk összemelegedni.

Sajnos van közös ismerős és tőle tudom, hogy valszeg az intim méreteim nem fogják hozni az eddig megszokottat.

És nem is csak pár centiről van szó, ráadásul az is fennáll, hogy bejött neki az exe mérete.

Valszeg hatalmas égés lesz a dolog?

Eddig vártam, mert kívántam a dolgot, de most inkább aggaszt ez az egész:S


2017. nov. 3. 15:12
1 2
 1/11 Modeler ***** válasza:
3%
Csupa öröm lesz ezek után, ha mindig az fog a fejedben járni, hogy a csajod exe egy egész tág barlangot hagyott Neked... Szerintem felejtsd el a fenébe, keress mást.
2017. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kössz szépen, a palinak majdnem akkora farka van, mint nekem kétszer és azt is tudom, hogy bár szakítottak, de még vagy fél évig összejártak, mert "isteni vele a szex"....
2017. nov. 3. 15:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Elsőnek nem sok fogalma lehet az emberi test működéséről...

Kérdező, szerintem ez az egész esélyes, hogy csak téged aggaszt. Ha valami miatt elcsúszik a kapcsolatotok, akkor leginkább az a te félelmed lesz. Persze nem állítom, hogy nincs olyan nő, akinek ennyire számítanak az intim méretek, hogy képes lenne megrontani a viszonyt. De azért nem ez a jellemző.

2017. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod nem csak szóbeszéd az egész... "Mekkora farka van neki". Megkérdezel 10 férfit,10-ből 8 azt mondja hogy nagyobb mint egy lóé.
2017. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na jó.

Nekem kb 13-14 centi hosszú és 3-4 vastag.

Az exének 22 centi és 6 vastag.

2017. nov. 3. 15:34
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudod, szokták mondani, hogy nem a méret a lényeg, hanem a technika :)

24N

2017. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Barátom, tudni kell használni. A hüvely tágul, szűkül. Jobb esetben te is ki fogod tudni elégíteni, de ezzel a hozzáállással fel se fog állni :D

Ne mérgezd magad ilyen hulyesegekkel. Meg kell ismerni a másikat

2017. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Jaj, ez a farokmeret olyan mint a hany novel voltal cimu kerdes egy ferfinel. Vonj le a valaszbol 10-et, oszd el kettovel, integrald, majd jojj ra, hogy ez egy fa-szsag (szo szerint), es a nok 99%-anak olyan borzaszto a szemmerteke, hogyha valoban meglatnanak ilyen 20-25 centis 6 vastagsagu pitonokat sirogorcsot kapva rohannanak el, nemhogy meg magukba tegyek... es ezt nokent mondom.
2017. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez 100%.

Nem férfi legenda.

2017. nov. 3. 15:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100? Ez pedig pont a "hiszem, ha látom" kategória. Úgyhogy ha nem előtted lóbálta, akkor ne vedd 100%- nak szerintem.
2017. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!