Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki Bak férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki Bak férfi?

Figyelt kérdés

Ha igen, megtudnátok mondani milyennek tartjátok magatokat szemèlyiségre? Mivel lehet titeket lenyűgözni?:)

(A kèrdésemet lehetőleg ne tegyétek át másik tèmába, mert itt szerintem több és értelmesebb választ fogok kapni, mint az ezotéria témaban)


2017. nov. 3. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Bak vagyok, de nem hiszek a horoszpókban.

Úgyhogy azzal például biztosan le tud nyűgözni egy nő, ha nem hisz ebben a hülyeségben.

Ezenkívül: nyílt szívűség, egyenesség, őszinteség, kedvesség, odaadás, türelem, önzetlenség, ezekkel lehet lenyűgözni.

2017. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Igen, én például, de nem szeretem ezt az oroszpókosdit. Ha igaz lenne akkor én egy anyagilag nagyon sikeres, sztahanovista, érzelemmentes gazember kellene, hogy legyek. Hát nem vagyok az.


Milyennek tartom magam? Hát, ha jársz itt sokat olvashatod az aránytalanul hosszú reakcióim, talán abból lejön valami. Az biztos, hogy valahogy a fősodor és a divat mindig elkerült. Sajátságos humor és kreativitás, sehová nem sorolható ízlés, kissé gyakori hangulatváltozások, stabil vélemény a legtöbb dologban (sokszor a "talán" a véleményem, de azt is tartom), sajnos az érzelmek kifejezése és a barátkozás/ismerkedés rosszul megy.

2017. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ó nagyon köszönöm:) És a feltűnőbb harsányabb vagy pedig a visszafogottabb nők jönnek be neked?:)
2017. nov. 3. 15:55
 4/12 anonim ***** válasza:

És ami kiamaradt:


Lenyűgözni? Azzal, ha ő is amolyan sehová nem illő "fura" személy, bejön a morbid/groteszk/sötét/abszurd humor, különösen ha nő adja elő, felszabadultabb mint én, intelligencia és műveltség, a kereskedelmi TV gagyi adásainak teljeskörű ignorálása (valóvilág, éjjelnappal BP, Barátok közt, szulejmán), naaaagyon sajátságos ízlésvilág, elsőre megfognak a sormintába nem illő személyek. És ha lehet utasítsa el a dogmatikus dolgokat és ne csináljunk olyat sosem amit nem szeretnénk (és nem kötelező), csak mert "azt úgy szokás".

2017. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#Kérdező


Visszafogottabbak. Meg a rejtélyesebbek. Meg a kicsit őrültek, mókás lenne a házunkat feldíszíteni preparált denevérrel, a "Szomorú bohóc vastüdőben" rajzzal stb. bírom a kicsit nagyon fura dísztárgyakat, haveroméknál ki volt rakva egy nagy képen az... ALAPLAP (a gépük alaplapja) :D Beteg, de máig emlékszem rá.


Ami nem tetszik az a narancssárga meg barackságra meg "vajszínű" fal, ronda piros-sárga mintás függönnyel.

2017. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És igen! Még valami: Szeretném, ha ő is részt venne a közös pénzügyi terv megalkotásában, ami nem brutális takarékosságról szólna, hanem csak arról (például), hogy havi szinten tegyünk félre bizonyos pénzösszeget (fizetésünk arányaiban), ami később vésztartalék, vagy egyéb célokra is szolgálhat.
2017. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy olyan csaj sem jön be, aki hisz a horoszkópokban.
2017. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én Bak vagyok, de nem hinném, hogy a csillagjegyeken múlna ez. Mondjuk tény, hogy van bennük igazság, de nem a napi leírásokban, miszerint kirándulni viszema gyerekemet, mikor még nincs feleségem sem. :D Szóval a komolyabb elemzések azért ennél nívósabbak.

Hogy mivel nyűgözöl le? Ha van agyad, tudod használni. Van szíved, ami a helyén van és nem félsz felvállalni egyenesen, hogy mit érzel, mit gondolsz. Ha mersz és akarsz is kommunikálni velem, nem várod el, hogy kitaláljam minden gondolatodat, érzésedet. Szeretem a humort, az intellektualitást, azt, ha valaki szerteágazó érdeklődésű és szeret absztrakt módon, jelképekben is gondolkodni. Ki nem állhatom, ha mindig szó szerint szájba kell rágni egy gondolatot másnál. Értse az elvonatkoztatott gondolatokat. A hűség alap, a kezdeményezőkészség szintén, ne csak én varázsoljak mindig a kapcsolatban. Szeretem, ha gyakorlatias egy nő, a saját útját járja, nem a világ ráerőltetett nézeteit követi. Imádom, ha egy nő következetes, látja és érti az összefüggéseket a világban, olvasott, művelt. Kicsit különc nők jönnek be, de nem a bölcsésztípusok, akik el vannak ájulva maguktól. Úgy értem, mindenképpen olyan nő kelti fel az érdeklődésemet, aki visszafogottabb, természetesebb, szolidabb, de ne legyen kuka. Kerülje a mainstream média imádatát, lehetőleg hanyagolja a TV-nézést, max értelmesebb csatornákat kövessen: Natgeo, Spektrum, Discovery stb. ha már nézi. Imádom, ha ragaszkodó a nő, de nem fojt meg. Számomra fontos a fizikai közelség, hogy minél többet együtt legyünk, érintsük, csókoljuk, simogassuk egymást, sok-sok minőségi szerelmeskedéssel megspékelve, melyben azt hiszem, igen szorgalmas és precíz tudok lenni. :D A lényeg, hogy totálisan egymásra legyünk állva, jöhet a mások szemében már nyálasnak tartott szenvedélyesség, romantika, ugyanakkor jó, ha néha össze merünk különbözni is, mert ez azt jelzi, hogy egyikünk sem alárendeltje a másiknak. Nagyon fontos az egészséges életmód, no pia, no cigi és lehetőleg valamit sportoljon. Szeressen túráznim, kirándulni, elvonulni a természetbe, pl. nyáron kifeküdni éjjel egy plédre és lesni összebújva a csillagokat, vagy a tűz körül egymás ölelésében elveszve merengeni az élet értelméről, rólunk, vágyainkról, álmainkról, tervekről. SZellemileg is legyen partner, ne csak fizikálisan.

2017. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bak vagyok, de aki a horoszkópban hisz, az esélytelen nálam.
2017. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, a részletesen válaszokat pedig főleg;)
2017. nov. 3. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!