Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne írnom neki? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne írnom neki? Csak játszadozásnak venné, vagy rosszul látom?

Figyelt kérdés

"Ismerkedtem" egy férfival, nagyon nagyon szimpatikus volt.(én is neki)

Épp válófélben voltam, nem szépen, szóval leépítettem az ismeretséget(kb ahogy berobbant az életembe olyan gyorsan magyarázat és minden nélkül).

Végre szabad vagyok, és a vihar is elmúlt az életemből. Szóval kedves kéretlen tanácsként azzal bombáznak, hogy ideje beszélnem vele, adjam meg magunknak az esélyt blablabla... de minek tépkedjek fel gyógyuló sebeket?(nekem biztosan fájt meghozni a döntést, az ő oldalán nem tudom okozott e bármit ahogy távoztam)

Ti hogy látjátok, írnátok neki- és én vagyok a hülye-, vagy békén hagynátok.


2017. nov. 3. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem gerinctelen és tisztességtelen dolog valakivel játszadozni. Eldobom, meggondolom magam, jaj, mégis, jaj, most inkább mégse, stb.

Lelkiismeret is van a világon, nekem nem lenne pofám ilyesmit megcsinálni egy másik emberrel, nem csak szerelmi helyzetben, de senkivel semmilyen helyzetben.


Úgyhogy szerintem hagyd békén.

2017. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg benne sem hagytál mély nyomot, ha nem keresett ő sem. Amúgy, nekem ettől független nem lenne pofám írni. Hány évesek vagytok? Írod, hpgy válsz, nem tini vagy, mégis úgy írsz...
2017. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Napi barátnői kérdés, írtál már neki?

Mindig majd holnap fogok.

Nem akarják megérteni, hogy nem akarom felvenni vele a kapcsolatot.

Fordított esetben én sem akarnék hallani a másikról ha annyival tud le, ne keress többé.

2017. nov. 3. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Es? Kit erdekel, hogy a baratnoid mit mondanak? Zard rovidre, megmondod, hogy nem irsz es ne szoljanak bele, nem ez az egy ferfi van a vilagon. Felnott ember vagy, bakker.
2017. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már csak hárítok, majd.


Boldog voltam vele, ezért erőltetik, és szerintük rámfér a boldogság.

És igen, rajta kívül is van más

2017. nov. 3. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!