Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezekből a #meetoo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezekből a #meetoo történetekből, meg hogy minden közéleti személyiségről kiderül lassan, hogy szexuális zaklató mennyi az igazság?

Figyelt kérdés

Van aki látja, hogy felkapott dolog, és csak majmolásból kitalálja, hogy őt is zaklatták?

Így akar középpontban lenni?

Így akar felkapaszkodni egy híresebb emberen?

Perverzek kitalálnak ilyen történeteket, és névtelenül kiiratják pesten hallottam-ra?

Mert ahogy nézem lassan fél Magyarországot megerőszakolták.



2017. nov. 3. 17:20
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
26%

Biztos van ilyen is.

De a kampány addig nem éri el a célját, amíg a férfiak hasonló sérelmeire nem derül fény. Mert az kéne az utolsó lépés legyen...

2017. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sok a névtelen sztori. Ezeket miért találnák csak úgy ki, ha még hírnevet sem kapnak vele? Szerintem szomorú, mert a legtöbb tényleg megtörténhetett, de szőnyeg alá kellett söpörni eddig. A legtöbb nőt érte már zaklatás, ha csak a beszólogatás/taperolás szintjén is, és ezt sem szabadna ártatlannak minősíteni és "okés"-nak vélni mert nem, normális ember ne füttyögjön már nők után vagy fogja meg a feneküket az akaratuk ellenére.
2017. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

# 1


Miért kell kollektíven férfiakról beszélni? Te ilyen agyhalott feminista vagy?

2017. nov. 3. 17:24
 4/49 A kérdező kommentje:

A névtelenek közt van a legtöbb kamu, hiába névtelen.. Ordít erről is, hogy kamu.. Szürke 50 árnyalata hobbi regényírók


[link]

2017. nov. 3. 17:28
 5/49 anonim ***** válasza:
26%

"Mert ahogy nézem lassan fél Magyarországot megerőszakolták."

Ez nekem is feltűnt, de nagyon nem tudom mire vélni. Vagy ilyen szimpátiából "ráhúzzák" a velük történtekre vagy tényleg baromi nagy baj van.

31/f

2017. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy van köztük kamu, de felhívja a figyelmet arra, hogy a zaklatás valós és mindennapos esemény, amivel valamit kezdeni kell. Nem homokba dugni a fejünket vagy az áldozatot hibáztatni.
2017. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagyok hogy szűz vagyok?
2017. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lányomat megerőszakolják én meg drága szivarral és itallal kínálgatom az illetőt, ez egyértelmű kamu. De le lehet szűrni a történetekből, hogy melyik a kamu.

Mondjuk azt azért elég könnyen el lehet hinni, ha valakit egy szórakozóhelyen nekinyomnak a falnak és alányúlnak, ez mindennapos eset sajnos.

2017. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
16%

Mindenesetre ennek nem a közéletben volna a helye, hanem inkább a jogi fórumokon, bíróságokon, rendőrségeken. Nekem ezek a megmozdulások ahhoz hasonlítanak, mikor jóval a születésem előtt "zsidóból készült szappant" tolják minden irányból a pofámba, mondván, hogy "nézd, milyen rossz". Igen, az, pláne, hogy közöm nincs hozzá. Majd ha lesz, közbe lépek, mert elítélem az erőszakot, molesztálást meg ezeket, mert ilyen vagyok. De épp ezért egyrészt hagyhatnának nyugtot a normálisaknak ezek az emberek, másrészt, ha sokszor kiáltunk farkast, az a mesében sem működött.

31/f

2017. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
91%
Hát a művészek világában elég gyakori, és a színeszek/zenészek között nyílt titok, hogy ki az, aki visszaél a hatalmával ilyen formában. most pár név előkerült, de sokkal többen vannak, mint akiket most nevesítettek. Mivel ebben az országban ilyen fokú az áldozathibáztatás, kb kizártnak tartom, hogy valaki csak kitalálja, és a többség még névtelenül sem fogja felvállalni, hogy vele is megesett. (hétköznapi zaklatás /füttyögés, tömegközlekedésen/szórakozó helyen fogdosás...stb/ meg szerintem minden nő életében megesett már, igen az is zaklatás, nem csak a konkrét erőszak./
2017. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!