Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha "hisztis" vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha "hisztis" vagyok?

Figyelt kérdés

Ha valami sérelem ér, jogosan vagy jogtalanul, akkor ahelyett, hogy elmondanám, vagy próbálnám megbeszélni, elkezdek duzzogni, és nem szólok a másikhoz, és csak akkor vagyok hajlandó elmenni a párbeszéd irányába, ha már a másik a sírógörcs határán van emiatt.

Egy kapcsolatom tönkrement már emiatt, a mostanit viszont nem akarom, változni szeretnék, de egyszerűen nem tudom hogyan tegyem, hogy miképp szabaduljak meg ettől a gyerekes viselkedéstől.


23/F


2017. nov. 3. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nőj fel!
2017. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

úúú, de felképelnélek téged te kis pöts. *.*

18/L

2017. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Változz.
2017. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Minden fejben dől el!

Ha változtatni akarsz akkor változtass. Kezdetnek beszélj az érzéseidről a véleményedről, ha te másként látod, gondolod a dolgokat. Plusz nem árt szólni a párodnak (ha van), hogy nehéz eset vagy.


És amikor helyzet van, akkor emlékeztetni magad, hogy ezt már nem akarod tovább csinálni, esetleg végig gondolhatod, hogy mi lesz megint a vége (szakítás). És szépen elkezdeni építeni a hidakat, beszélni.


Elején nehéz lesz egy beléd rögzült szokást erőszakkal felülírni, de mint minden, ez is gyakorlás kérdése. Ha megszokod, akkor már sokkal könnyebb, természetesebb lesz.

2017. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!