Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfi kitart a hisztis nők mellett?

Figyelt kérdés
Hiába mondják a pasik, hogy a hisztis csajoktól kivannak azt vettem észre, hogy a pasik többsége szereti ha a barátnőjük ilyen ki ha nem én típusú, hisztis, kikérem magamnak nő. Vagyis nem az, hogy szeretik de előbb kitartanak mellettük mint az ilyen "unalmas" lányok mellett aki mellett azt csinálhatnak amit akarnak. Személy szerint én is olyan nő vagyok aki ha nem tetszik valami annak hangot ad és mellettem eddig mindenki kitartott akivel együtt voltam. Szerintem ez olyasmi lehet mint a nőknél a rossz fiúk. Ti, hogy látjátok ezt?
2017. okt. 4. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Én nem így látom. A hisztis nő és a hangot ad a véleményének típus nagyon nem ugyan az. A hisztis nőket ki nem állhatom, a második kategória pedig jobb, mint az semmiről nincs véleményem, mindig ugyan azt, uhyan úgy típus.
2017. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Ugyanezt tapasztalom, ha hisztizem altalaban megszeretget a baratom, es akkor megbocsajtok :DDD (Inkabb durcazasok jellemzoek, nem ilyen orok harag, utallak, tunj el fele hisztik.)

Nyilvan amellett jobban kitart az ember, amirol tudja, hogy tennie kell erte, nem pedig csak van es kesz.

2017. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Maradjunk annyiban, hogy a hiszti nem csak női tulajdonság. Egyes pasik a leghisztisebb nőt os kenterbe verik ilyen téren.


Ha a "hiszti" tárgya az, hogy a pasi nem azt csinál, amit akar, értem ez alatt, hogy teljesen megbízhatatlan, semmibe veszi a barátnőjét, akkor az nem hiszti, és a csajnak kéne dobnia a pasit.

2017. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Egészséges hiszti kell... nem unalmas legalább. :D

Azért túlzásokba nem szabad esni.

Nőként gondold végig hogy neked kellene e olyan férfi akivel mindent megtehetsz, bólogat folyamatosan és nincsen töke ellent mondani. :D

2017. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

én kitartó típus vagyok

na az exem egy hisztis csaj volt, hülye is voltam, hogy kitartottam mellette

utána egy nem hisztis, de éretlen csaj mellett is kitartottam sajnos azt sem érte meg :D

na már várom a következő befutót, de remélem ott végre megéri


de már tanultam belőle, a hisztis csajt kidobom, nem kell a hiszti, ha nem lehet normálisan kommunikálni, akkor nem egymást keressük

főleg ha hülyeségeken akad ki, vagy számomra elfogadhatatlan a mentalitása

2017. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
én agyonvágom ha hisztizik. Ez az egyik amit nem bírok, meg a rinyálás. De ezt tudják is rólam és nem is próbálkoznak szerencsére...
2017. okt. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

Nincs olyan, hogy "egészséges hiszti".


Aki kitart egy ilyen némber mellett, az legfeljebb kényelemből teszi.

2017. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Hiszti és hiszti között is van különbség.


Ha van értelme, hogy valamin "hisztizik", akkor az inkább érvelés vagy manipulálás és nem hiszti.


Ha olyan dolog miatt panaszkodik és idegesít, amin se ő se én nem tudok változtatni, akkor az felcsesz.


Ha azért húzza folyton az agyamat, mert az egy bizonyos tulajdonságomat akarja megváltoztatni, akkor is fel tud cseszni..

Például a randiról kések öt percet (notórius késő vagyok, és évek óta kések sok-sok helyről. Az öt perc még kevés... képtelen vagyok változtatni.)

De én viszek bocsánat kérés képpen egy virágot, és elmondom, hogy nagyon-nagyon sajnálom... akkor ha utána az egész együtt lét arról szól, hogy hisztizik, hogy késtem, akkor az felcsesz. Úgy se tud változtatni azon, hogy késtem, és legközelebb ha megint kések, akkor inkább lemondom a találkozót, mert nem akarom hallgatni a hisztijét.


Ha értelmesen érvel, és ellentmond, megmondja a véleményét stb. Az tetszik. Akkor érzem, hogy azonos szinten vagyunk szellemileg. AZ tetszik a legjobban, ha legyőz vitában, mert akkor egy nálam okosabb/jobb emberrel lehetek együtt :)


20 F

2017. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

"Szerintem ez olyasmi lehet mint a nőknél a rossz fiúk"


Egyáltalán nem,amit te rosszfiúsnak vélsz és ezáltal vonzónak tartasz az evolúciósan "kódolt" a nőkben és szimplán nemi ösztön,míg a hisztisség és a "kikérem magamnak nő" típus sosem volt a férfiak részéről biológiailag vonzó női tulajdonság. Sőt, egyenesen taszító ez a legtöbb férfinak,mert ezek a nők csak az uralkodási vágyukat nevezték el máshogy-"ki ha nem én" meg "megmondom ha nem tetszik",ezeknek mégis jobb csengése van.


Kétféle férfinak tetszik az ilyen,aki maga is hasonló vérmérsékletű és magához hasonló nőt keres és aki csak alárendelt szerepben érzi jól magát a kapcsolatban.Az utóbbiak persze,hogy kitartanak mellette,míg a hasonló a hasonlóval elv alapján a másik is kitart,amíg nem talál jobbat.

2017. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
Érdekes meglátás. A Teremtő eddig akkor irgalmas volt hozzám, mert nem nagyon ismertem a női hisztériát eddigi kapcsolataimban. :D
2017. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!