Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik nem akarják, hogy eltartsa őket a párjuk, mihez kezdenek?

Figyelt kérdés

Mármint, ha nem tudják/nem akarják kivitelezni, hogy eltartsák őket, de nem szereztek piacképes szakmát/diplomát, miből biztosítanak maguknak normális anyagi színvonalat?


Nem provokációbol kérdezem, tényleg érdekel.


(Velem is ez a helyzet sajnos. Ha ugyan el nem rontom addig, 2 év múlva meg lesz ugyan a diplomám, azzal már egyedül is keresnék annyit, hogy megéljek, viszont addig nem tudnám magam eltartani egyedül, a keresetem csak a férjemével együtt ér valamit)


2017. nov. 4. 08:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Dolgoznak.
2017. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Szóval ha most hirtelen egyedül kellene boldogulnom, hatalmas bajban lennék, mivel nyárig még csak passziválni sem tudom a tanulmányaim, illetve csak érettségim van meg 2 év munkatapasztalatom a kereskedelemben, szóval nagy semmi kb.
2017. nov. 4. 08:47
 3/32 A kérdező kommentje:

*3 év


Igen, tudom. De ha nem keresnek annyit, hogy egy normális színvonalon önállóan éljenek.

2017. nov. 4. 08:49
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Dolgoznak, ha kell, akkor több helyen is. Meg még munka mellett is van lehetőség tanulni. 30-as nő vagyok, van egy főállásom teljes munkaidővel, ahova bejárok, van mellette egy másodállásom távmunkában, és egyelőre könyvekből tanulok még mellette, hogy legyenek jobb lehetőségeim (tanfolyam most nem fér bele a keretbe, de az is tervben van). Nekem igazából a szakmámban is lenne jó pénz, csak a munkáltatók még nem adtak olyan lehetőséget, amiből meg is élhetnék, szóval pont ezért fejlesztem magam, tanulok, hogy előbb-utóbb bebizonyítsam, hogy én ezt tényleg élvezem, szeretem csinálni, és képes vagyok helyt állni. Ha férfinak születtem volna, ilyen problémám nem lenne, ebben a szakmában egy férfi könnyebben kap munkát.
2017. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%

DOLGOZOM!


Soha senki nem tartott el. Pedig csak egy egyszeru szakmam van. Erettsegi + cukrasz +fodraszkent dolgozom most. De nekem nem volt anyagi gondom. Neha huzos volt a honap vege,de megtanultam sporolni es siman megallok egyedul is a labamon.


Egy fityting nem kellenne a baratomtol. Soha nem is kertem tole. Kulon kasszan vagyunk. Rezsit egyutt fizetjuk es ha valahova megyunk felet o felet en fizetem.


Az elso randinkon is felet en fizettem. Elmagyaraztam neki hogy bocsi de nekem nem fizethet egy ferfi. Nem akarom megserteni kellemetlenseget okozni de teszek arra mit mond az illem meg mi a megszokott. Nem kotelessege a ferfinak fizetni.


L

2017. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Tanultam több szakmát és dolgozom. Senkitől nem vártam el soha, hogy eltartson.
2017. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan már, nem minden nő luxusprosti, aki eltartatja magát... A nők ugyanúgy mennek munkába, dolgoznak, mint mások.


A kérdésed értelmetlen ennek függvényében. Te nem láttál még dolgozó nőt?

2017. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Utolsó, neked szerintem nem megy a szövegértés.


Én magam is dolgozom a tanulmányaim mellett. De ez pl nem elég arra, hogy egyedül is megéljek belőle (akkor munka mellé még diákhitelt is kéne felvennem).

Azokra gondoltam, akik nem keresnek annyit, hogy normálisan megéljenek, pedig dolgoznak.

2017. nov. 4. 09:05
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

Amíg csak tanultam, és nem volt saját keresetem, addig nem játszottam felnőttesdit a más pénzéből. Ennyi.

Lehet, hogy nem költöztem össze 18 évesen az első éppen aktuális pasimmal, de amikor elköltöztem a szüleimtől, nem kellett azon aggódnom, hogy miből és hogyan fogok megélni, ha kitesznek.

Munka és gyerek mellett is lehet tovább tanulni, szakmát szerezni, úgyhogy ez nekem nem volt kifogás.

2017. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Nem 18 éves vagyok, bőven nem, de nem mindenkinek engedik meg a szülei, hogy otthon lakjon 18 éves kora után.

Szerencséd volt, amennyiben neked pl igen.

2017. nov. 4. 09:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!